Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Turbobacsi #5648 üzenetére

    Ezt már írtam már fentebb: januárban ez is belekerül a romba, időhiány miatt most kimaradt. Nem megy az engineering mód sem tárcsázós kóddal sem MUT-al. A sima engineering appal nem indult, meg kell majd nézni a mi a nyűgje. Pár próbát tettem a dologgal de aztán a gsm fagyások miatt minden háttérbe szorult a végn, az lett az elsődleges :)
    Ugyanígy majd visszakerül még a tükör és kikerül a felhasználói élmény + egy-két apró változás. :)

    Ja, Janaman: a TVGO állítólag nem megy rootolt telefonon. Somatom- mondta, állítólag a play-en a panaszok fele erről szól. Sajnos akkor valami saját megoldást kell találni unrootra, de sok custom romban a telepítőben benne van a supersu telepítés stb, lehet ennek köze van a dologhoz. A gyárikból ez hiányzik szerintem, így unrott után nem marad nyom. Lehet hogy itt vana hiba.
    Azt esetleg meg lehet próbálni majd ( megpróbálom ha lesz időm) hogy a root minden nyomát törlöm egy telepítőből, és megnézzük utána jó lesz-e. Mondjuk ahogy a play-en olvasom igen sok gond van vele, szerintem lesz még pár frissítés amire jó lesz :)
    Kérdés megéri-e a tvgo hogy unrootolt legyen a telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák