Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirokipatrik

    aktív tag

    válasz evooo #18851 üzenetére

    Nincs kritikus hibája szerintem. Szoftveresen elmegy kategória. Engem két dolog idegesít: az, hogy az alkalmazások egy idő után eltűnnek az alkalmazás váltóból, illetve a másik az hogy a fényerőt leveszi az alkalmazásokból. Hardveresen a melegedést tudom felhozni. Kameránál forr, ha 4g-n böngészel és zenét hallgatsz, akkor is melegszik. Viszont sosem áll le ez miatt. Játékoknál ez sajnos 15 perc után érezhető (vissza vesz a teljesítményéből nagyon durván). A kamera szerintem átlag felhasználásra teljesen elég. Én nyaralást, kirándulásokat fényképezgettem végig vele, a képek TV-n visszanézve (65"-es) hibátlanok. Bele meg nagyítson a halál. A videózást viszont ezzel a telefonnal felejtsd el, ha maradandót akarsz alkotni. Az akkumulátor olyan amilyen. Mindent le lehet meríteni akár 2 óra alatt is. 24 órát nem bír ki ha használod, viszont 1 munkanapot hoz. Ha 4g-n használom, akkor 3-4 óra kijelző időm van, ha 3g-n vagyok és wifit használok, akkor 6 óra mindig megvan. Én a P9-et venném, mivel üveg telefont sosem vennék. A fém sokkal minőségibb és praktikusabb. Támogatásban is szerintem jobb a P9 (na azért nem kell elájulni, 4-5 havonta jön kb frissítés).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák