Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • berigazek

    őstag

    válasz csocsoszán #5143 üzenetére

    Telefont beteszem BOOTLOADER" módba és csatlakoztatva van a PC-hez....A Mappában,ahol található a TWRP 3.0.2 (pl) ,,Shift +jobb egér gomb'' ....aztán bejön a Menüsor ....abból kiválasztom a ,,Parancsablak nyítása itt"...aztán megjelenik a ,,CMD",ahova beírom,hogy:

    ,,fastboot devices"

    ..utána rögtön megjelenik a DOS-ban a csatlakoztatott készülék neve,száma,ha jól van csatlakoztatva (pl.VN25$56696) utána beírom a következö parancssort:

    ,,fastboot flash recovery TWRP-3.0.2-Multi.img"

    ...(pl.) és utána rögtön a telepítés töredéke a másodpercnek megtörténik...utána beírom,hogy:

    ,,fastboot reboot"

    ....a telefon rögtön újraindul....aztán sokáig bootol....vsn mikor rögtön újraindul rögtön és vsn amikor nem bootol be,hiába várok akár 10 percet is...aztán szétkapcsolom,ha újraindult a telefon és ellenőrzöm a :

    ,,Power hangerö gomb fel és Power gomb'' lenyomásával,hogy betegyem recoverybe..de nem bootol be vagy rengeteg prógálgatás után bejön a Recovery mód,de nincs rajta a custom TWRP csak a gyári ...

    Ezzel szenvedek 6 órája...aztán feladtam..nem akar települni a TWRP 3.0.2...van ebből több fajta is..
    Erre valami ötlet?Én már kivagyok...
    Amikor feltettem a B323 ,de nem B323 Kangvip romot...elötte felment egyből a TWRP 3.0.2 Multi recovery fájl...és benne volt lehetőség,hogy USB OTG Stick-rők telepítettem 3 perc alatt sikeresen a B323-as ROM-ot...azóta müxik,de nem tudom kicserélni a B331-re amit az XDA-ról töltöttem le...a gyári recovery-vel hogyan tudnám feltenni a B331-es ROM-ot?

    Lecs@

    Ez eddig stimm...hozzátudok adni oldalakat és elvenni,de az 1-őt nem tudom...ami a feltett képemen is látszik...

    [ Szerkesztve ]

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák