Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • napocska2

    senior tag

    Houston, I have a problem.

    Az az irtózatos bajság támadt a tabimmal, hogy a kijelző egy része nem kommunikál az ujjammal. :(
    A tünetek úgy kezdődtek, hogy először nem tudtam feloldani a képernyőzárat, mert a zöld csúszka visszaugrott az eredeti pozíciójába mielőtt találkozott volna a narancs pöttyel. Ez azóta is szerencse dolga, de azért sikerülni szokott a feloldás.
    A következő fokozat, ami állandó azóta is, hogy a Play-en frissítéskor pont a kék elfogadás gombot nem lehet munkára bírni. Ez akkor kínos, ha az adott alkalmazásnak nincs szüksége engedélyekre és nem lehet elmozdítani az eredeti pozíciójából. Arról nem beszélve, hogy az egyetlen játék, amivel szórakoztatom magam kihasználatlan perceimben az az Aces Solitaire, de ez sem működik rendesen, mert a lapok felfelé mozgatásnál visszaugranak a helyükre, ha elérik az érzéketlen sávot. A Dolphin Miniben a gesztusok rajzolása mutatja legjobban, hogy hol a gáz: függőleges vonal és hullámos vonal
    Most frissítettem FW-t, valamelyes szebb hullámos vonalat sikeredett rajzolnom, de a Play-nél ugyanúgy nem érzékel, magyarul semmi javulás.
    Szóval ti is úgy gondoljátok, hogy nincs mese, be kell vinnem a T-hez és fájó szívvel ott kell nékik hagynom beláthatatlan ideig? :((

    Szerk: kivettem egy csicsa-smiley-t...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák