Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    Sziasztok! Szuper ajánlatot kaptam egy Telenoros G300-ra. Csak gyorsan átfutottam a fórumot, kb. ezeket találtam:
    - van CWM, van Custom ROM
    - van ICS, de nem mindenki van megelégedve vele, míg egyesek vissza nem térnének GB-re
    - ha mégis vissza szeretnék térni GB-re, akkor garancia ugrik (IMEI-cserés megoldás)
    - jelenleg van egy hasonló paraméterű tabletem (1Ghz single-core CPU, 512MB RAM, 800x480, de 7"-on), úgyhogy nagyjából a sebességgel képben vagyok (ezen jelenleg egy alpha-verziós CM10 futogat)

    Kérdéseim a következők lennének:
    Meg vagytok elégedve vele úgy általánosságban, a képességeihez-árához képest?
    Alkalmankénti offline navigációra, netezni, játszani fogom használni ezt is, amikor nincs nálam a tablet, úgyhogy készülök a napi 1-2 töltésre, de készenlétben 2G-n, adatforgalom nélkül (akár restart után is) kibír 3-4 napot?
    Mire kell figyelnem használt vásárlásakor?

    Köszönöm a válaszokat, remélem hamarosan tulajként is írok majd ide.

    [ Szerkesztve ]

  • mkRoland

    senior tag

    Sziasztok! Szuper ajánlatot kaptam egy Telenoros G300-ra. Csak gyorsan átfutottam a fórumot, kb. ezeket találtam:
    - van CWM, van Custom ROM
    - van ICS, de nem mindenki van megelégedve vele, míg egyesek vissza nem térnének GB-re
    - ha mégis vissza szeretnék térni GB-re, akkor garancia ugrik (IMEI-cserés megoldás)
    - jelenleg van egy hasonló paraméterű tabletem (1Ghz single-core CPU, 512MB RAM, 800x480, de 7"-on), úgyhogy nagyjából a sebességgel képben vagyok (ezen jelenleg egy alpha-verziós CM10 futogat)

    Kérdéseim a következők lennének:
    Meg vagytok elégedve vele úgy általánosságban, a képességeihez-árához képest?
    Alkalmankénti offline navigációra, netezni, játszani fogom használni ezt is, amikor nincs nálam a tablet, úgyhogy készülök a napi 1-2 töltésre, de készenlétben 2G-n, adatforgalom nélkül (akár restart után is) kibír 3-4 napot?
    Mire kell figyelnem használt vásárlásakor?

    Köszönöm a válaszokat, remélem hamarosan tulajként is írok majd ide.

    szerk. @14:13:
    Bocsi, egyelőre mégsem lesz G300-am. Azért megköszönöm, ha válaszoltok, hadd legyek képben ezzel a telefonnal is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák