Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz wyll358 #394 üzenetére

    Szia, ez valóban működik, nagyon köszi az infót! :C

    Más:
    Tegnap felraktam a 4.0 -s ICS-t és vele a 3.6-os Sense -t, gondoltam, azzal (még) jobb lesz. Hát nem.
    Nagyon megbántam, mert azóta lagol, mint a veszedelem. :( A memóriát lezabálta 786-ról 586-ra (hogyan? :F ), és folyton akad, eléggé idegesítően.

    Kérdés (mindenkinek):
    Szeretném visszatenni a gyári 2.3.5 Ginger-bred-et és a 3.5-ös Sense felületet. Lehetséges ez?
    Köszi ha segítetek!
    A készülék még csak három napos, garis, és nem akarom piszkálni (beviszem a HTC-hez ha kell, mert "gyári" megoldást szeretnék), ezért Root-olás, főzött ROM csak legvégső megoldásként jöhetnek szóba.

    ui: egyébként a készülék nagyon tetszik, első androidos mobilom, és meg vagyok vele elégedve.
    ui2: minőségi fekete bőrtok kapható hozzá a Noréve -nél, most féláron, 48 helyett 24€ -ért, sőt, a generationmp3 kuponkóddal nekem sikerült 20€-ra letornásznom az árat, ingyenes DHL szállítással (2 napja rendeltem már úton van a cucc.. :D Ha megjött, megírom, milyen.)

    Köszi, üdv: ponti_ak

    [ Szerkesztve ]

  • ponti_ak

    addikt

    válasz CaNdEjj #396 üzenetére

    Szia,
    A magyar menü megoldását épp előtted írták le (kettővel, azt köszöntem meg), egyszerű, saját kezűleg is elvégezhető a művelet. :C

    Takács GSM-et tudom ajánlani, gyors, pontos, korrekt üzlet/csapat!

    Üdv: ponti

    ui: közben utána érdeklődtem (felhívtam a HTC ügyfélszolgálatot is), és kiderült, hogy a 4.0.3-mas Andriodról nem lehet visszatérni a gyári 2.3.5-ös Gingerbread-re. Ezért ha valaki nem biztos benne, akkor inkább ne frissítse (én nem láttam semmi komolyabb előnyét sem az újabb ROM-nak/Sense-nek)

    Upd: tegnap(!) megjött a bőrtok, igényes a cucc. Egyebet nem nagyon érdemes mondani róla, a lenti linken található fotók igazából mindent elárulnak. Talán csak annyit, hogy nem mágneses a flip-je, de ez szerintem nem probléma, korrektül záródik, és az övcsipesz is igényes (műanyag, de elég masszívnak tűnik.

    Ha valaki tud jó képernyővédő fóliát olcsón (tudom, tele van vele a vatera/ebay, de akkor is), írja meg, pls. :)

    [ Szerkesztve ]

  • ponti_ak

    addikt

    Kedves Rhyme-tulajdonosok!

    Eladó sorba kerültek az alábbi Rhyme kiegészítők:
    - 1 db újszerű, gyári, fekete dokkoló: 5000 Ft
    (ebay-es, Ph!-n vettem, papírja nincs, működik)

    - 1 db új, fekete Noréve bőrtok, műanyag övtartóval: 6000 Ft
    Papírjaival, dobozában, link és fotók itt

    Az árak mérsékelten alkuképesek (főleg ha a kettőt együtt elviszi valaki :R ).

    Eladás oka: a készüléket visszaküldtem, ezért számomra feleslegessé váltak a fentiek

    Érd: privát vagy email

    Köszi a figyelmet,
    üdv: ponti

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák