Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    Egy kis magán szubjektív tesztféleséget szeretnék megosztani veletek a saját telefonomról:

    Te hát nem olyan rég tulaja lettem egy fehér One X-nek :K Gondoltam ma megnyüstölöm mit is bír a cucc, illetve mire számíthatok üzemidőben :K Reggel 5 kor kaptam le a töltőről a melóhelyig kis lájti zene kb 25perc, közben netezgetés, kis fórumozás! Közben reggel szánt szándékkal belőttem a gps-t had menjen az is a háttérben... a kijelző fényerejét sacc 40%-ra lőttem be nekem úgy kényelmes, és világosban is türhetően olvasható! Melóhelyre beérve játszottam egy kis wifi megosztóst egyik munkatársal sacc negyed óra lehetett... Beindult a nap, kb 20 perc telefonálás, kb 40 perc netezési idő, pár sms, egész nap kb 1óra zenehalgatás, bekapcsolt gps, és most mikor ezt a hsz-t írom még mindíg 35%-on vigyorog :C

    Nem azt mondom hogy ez a telefon a készenléti idő világbajnoka... mert nem az! Viszont megannyi okostelefonhoz hasonlóan ez is hozza az egy napot :K Volt egy pár telefonom már: SGS, SGS2, IP4S, Optimus black, Htc Rhyme stb stb stb... ha ráfeküdt az ember és használta intenzíven EGY se bírta ki 1 napnál több ideig!!! Tekintve hogy ebben egy 4 magos(+1segédmag) HW-van ekkora kijelzővel ez nagyon nem rossz... Azt hozzáteszem hogy 15 percenkénti mail szinkronizálást lőttem be neki még ezekhez.

    Aki azzal érvel hogy a konkurens plasztikbomba 2100-as aksival bikább akkor kb kiröhögöm... ha ez lemerül egy napnál, az sem fog elmenni 2 napig!

    Írtatok itt sok hibát... sajnos minden széria elején van ilyen! Anno SGS2 ugye a nagy etalon a fanoknak úgy jött ki hogy elmelegedett... rendre beégett a kijelző 2-3 hét alatt stb stb stb csak ezt elfelejti sok ember!

    Péklapát kezem van, és éppen beérem a telefon minden pontját... szokni kell, mert ez nem feltétlen egy egy kezes telefon, sőt! A kezelőfellület szenzációs, a Samué, ami már nem TW névre halgat szerintem nyomába se ér... Minden egyszerűen megtalálható, animációk vannak, néha sok is, de ugye ettől is sense a sense többek közt!

    Melegedést említett valaki, 80 fokot meg iyleneket... tudni kell hogy komoly HW rejlik a vékony cuccban, és mit mondjak lehet meleg, de nem 80 fok max kéz meleg!

    Pixelhibám nincs, rem nem is lesz, bevibrálás nincs, bevilágítő gombok sincsenek!

    Viszont: A fehér szín igen kényes... minden meglátszik a hátlapon, és egy nap után a fekete kihúzós tok mint ha icipicit megfogta volna a teló alsó sarkait... vagy csak a szemem káprázik! :D

    Telefonálás közben a hang tiszta szép, másik oldalt kérdezve ugyan ez! A hangszórója lehetne hangosabb, viszont legalább ARÁNYLAG nem torzít...

    Zenehalgatás :C :
    A gyári fülest én nem használom, a saját Sennheiser CX300 II bass fülesemmel hallgatom a zenéimet immár 4 éve, ez most sincs másképp... Hangzásképek közül nekem a beatsaudio féle teljesen megfelel, erős méllyek, határozott magasak jellemzik(minden stílust hallgatok, rock, trance, disco shit, pop, rap stb)! Viszont néha mint ha érezném hogy ez a füles kevés lenne ehhez a hangzásképhez, valahogy érzem hogy lehet még ebben(pedig jól szól tényleg) Lehet venni kéne egy beats fülest ;]

    Összességében a telefon nagyon jó! Igényes, erős, és aki látta a kezemben nem tudta levenni róla a szemét! :D Nem bántam meg hogy SGS3 helyett őt választottam! Nem leszólni akarom a Samut, hw-en teljesen korrekt erős, impozáns, de a koreaiak egy kis igényességet, és anyagot is vihetnének végre a zászlóshajóba... szép hogy hajtogatható a hátlap(igen láttam a vidit) de olyan jellegtelen az egész telefon mint egy 30k-s akármilyen cucc... Nem jó ez így, és bár tudom sok fog belőle fogyni, nem vitt rá a lélek hogy azt válasszam!

    Köszönöm hogy elolvastátok! Maradok tisztelettel Cyber! :R

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák