Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz useless #21432 üzenetére

    Én mindig a HTC mellett kampányoltam, de most rájöttem, hogy van amit sajnos nem lehet megmagyarázni...

    Pl. - a gyatra kamerát ami a téli felhős hónapokban eléri a híg fos szintjének alsó határát, nyáron nem ilyen vészes a napsütésben csak kicsit volt végső állomás feelingem amikor a napsugár keresztül megy a nyakamon balcsiparton az elkészült képen és kihomályosította a fejem. :Y

    - lassan a sárga veszedelem már a kezünkben/zsebünkben is világuralomra fog törni, nem fogad hívást, vadonat új simmel is problémája van, fullon a wifi és mégis egyszer csak megáll betöltés közben és ott kopp, mobilneten is előfordult már, rengeteg helyen kifejezetten amatőr módon van programozva ami a megbízhatóság rovására megy, arról nem is beszélve, hogy félve veszek innentől HTC-t mivel összesen 7 hibás darab járt a kezemben. :(

    - ahhoz képest, hogy a Desire-t mennyire szerettem, (pedig annak is voltak érdekes dolgai) attól nem tudtam megválni, ettől viszont meg fogok, méghozzá nemsokára, remélem.... és egy olyan telefont fogok keresni, amin nincs almacsutka, de mégis azt érezzem rajta mint anno Desire-nél, hogy foglalkoztak vele, és nem csak egy próbálkozásnak szánták hogy kilábaljanak a drekkből, és kiszórtak a piacra egy valljuk be hibáktól hemzsegő szériát, már szervizesekkel is beszéltem és ők is ezen a véleményen voltak, pedig HTC volt a kezükben.

    És a tapasztaltak után nem fogom lenyelni, hogy megveszem azt' ha nem jó "van szervíz", a francnak van kedve szervizeléssel foglalkozni egy újonnan vett 150ezer körüli árú telefonnál, amit egész véletlenül hívnak csak úgy hogy csúcskategória ezek után mert sajna nem látszik csak a hárdver kell. :W

    De tényleg dobálják csak ki a ráncfelvarrásokat, nehogy véletlen csináljanak 1!!! csúcsmodellt android platformra, és az legyen jól kidolgozott és megfelelően támogatott...

    Továbbra is HTC-t szeretnék, és szurkolok nekik, hogy virítsanak valamit. (A fent leírtak alól egyik prémium gyártó sem kivétel.)

    Bocs a mondanivalóm hosszúságáért! :R

    ui. a végére egy kis érdekesség... párom nézte a neten a Vámpírnaplók című (elsősorban nők között) nagy sikerű sorozatot, és egy ordító burkolt reklámban ott figyelt egy fekete és egy fehér One X. Ez és az UEFA nem rossz kezdés marketing szempontból. :C

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák