Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexxia

    csendes tag

    Sziasztok!
    Teljesen úgy vagyok ebben a fórumozás témában, Androidban és két napja HTC Incredible S-ben is ... de most eléggé rám hoztátok a frászt ezzel a garancia dologgal.
    Én elvileg egy gyári garis, piros telefont vettem ... gyakorlatilag nem volt arról illúzióm h magyar telefont fogok kapni, ezért nem is lepődtem meg, hogy a doboz nyelve francia.

    Viszont ahogy elolvastam (az amúgy nekem is kb fénymásolatnak kinéző) garijegyet, abban az állt, h abban az országban érvényes a gari, ahol értékesítették a telefont, sőt EU-n belül teljesítik más országokban is a javításokat, úgyh nem aggódtam a külföldi származás miatt.

    Rákérdeztem az otthoni frissítésre is, h abból adódhat-e garivesztés, azt mondta nem. Ahogy hazajöttem a telóval egyből meg is csináltam (factory reset-et nem nyomtam, gondolom emiatt megmaradt a magyar nyelv), de ez a bootloadert csak ma csekkoltam le és azt írja h S-OFF.
    Most akkor mi a helyzet? Átverés? Vagy ettől még érvényes lehet a garancia?
    Engem nem zavar hogy honnan jött a telefon, ami számít, hogy az EU-n belül tudjam érvényesíteni a garimat (a 2 éves periódus felét amúgyis spanyolban fogom tölteni).
    (persze énis fizettem felárat a gyári gariért :S ..... és kb 25x direkt rákérdeztem, h ez egy teljesen rendben lévő garancia-e)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák