Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorogig

    friss újonc

    Sziasztok,

    Nekem is van egy Honor 6 (H60-L12-esem). Tartaléknak volt félretéve, amit most elő kellett vegyek. Korábban rootoltam, ami akkor még jó is volt. Most viszont már egyre több alkalmazás írja ki, hogy a telefon root-olt ezért az alkalmazás nem telepíthető. Gondoltam egy okosat és visszaállítottam a gyári beállításokat. Naívan azt hittem, hogy ezzel megoldom. Ezzel 2 dolgot értem el. Legyalultam róla minden google alkalmazást, ami most már nem visszatehető, illetve a telefon ugyanúgy rootolt maradt.... Ennyit a hozzáértésemről.
    Jelenleg EMUI 3.1, Android 5.1.1 (B535) van fenn rajta. Ha az előzőeket jól értelmeztem, akkor a következő frissítéseket tehetem meg rajta a következő sorrenben: EMUI 4 B535_807!!
    Aztán jöhet az utolsó a B823. Köszönettel veszek egy megerősítést.
    Valamint én is szeretnék kérni google apk csomagot. El tudná küldeni nekem valaki?
    A play a services a naptar es a nevjegy syncronizalo apk-k kellenenek...

    Köszönöm!!!!

  • dorogig

    friss újonc

    Kb. mennyi ideig tart egy teljes ROM felpakolása? Az OTA-EMUI 4.0_H60-L02-L12_B535_B807-t kezdtem felpakolni SD kártyáról és kb. 4 órája csinálja. A telefon menet közben folyamatosan újraindul, időnként csak a honor felirat látható, időnként alatta a powerd by android felirat is megjelenik. Tehát látszik hogy történik valami. A kérdés csak annyi, hogy lehetséges-e, hogy egy végtelen ciklusba futottam és elakadt a telepítés vagy várjak türelemmel? Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák