Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Layne

    csendes tag

    válasz speed471 #156 üzenetére

    A hozzászólásaidból egyértelműen kiderül, hogy fogalmad sincs a témáról. De ez egy kínai telefon topikja, szóval itt nem fogod senkinek megmagyarázni hogy a kék az zöld, viszont előbb-utóbb seggbe fognak billenteni trollkodásért. Én második éve használok nagy megelégedéssel ilyen "kínai szarokat" mint pl. a Zopo ZP998. Azelőtt nekem is csak A brandes telefonom volt, és így néhány év távlatából már nagyon bánom, hogy valaha pénzt adtam ezekért.
    A te kezedben viszont nyilván sosem volt még Xiaomi Mi3, vagy Oppo Find 7, vagy ZOPO ZP998, vagy egy komolyabb ZTE, Huawei készülék. Na ez a baj. Az arcod a baj, az arc a baj.
    A Samsung meg pont az ilyen verebek miatt verheti fel az árait, akik betűről betűre benyelnek minden hülyeséget.

    [ Szerkesztve ]

  • danielgalaxy

    aktív tag

    válasz speed471 #156 üzenetére

    Sosem látom értelmét ezeknek a belharcoknak telefon és telefon között.
    Nekem Samsung Wave, S3 és S5 is volt és ami azt illeti kisebb hibáktól eltekintve imádtam mindet. A Samsung garancia ügyben profi, és míg most hétvégén el nem lopták az S5-ömet, meg sem fordult a fejemben hogy Honor-t vegyek.
    De mivel sajnálatos módon ez történt, úgy gondoltam hogy szétnézek a "kínai piacon" és azt kell mondjam, még az S5 után sem csalódtam ebben a telefonban.
    Egyébként ami szerintem megkülönbözteti a top gyártók termékeit a kínai gyártókétól, azok az apró szolgáltatások és feature-k, mint pl az IP67 védelem, az ujjlenyomat olvasó, vagy mondjuk a különböző Samsung szolgáltatások (csak hogy S5-nél maradjunk). Ezek kinek fontosak, kinek nem. Egy biztos, a kínaiak egyre jobb alternatívát nyújtanak és a Honor 6-ot nagy Samsung fan-ként is bátran ajánlanám bárkinek.
    Még magamnak is, mivel eme telefonhoz most ragaszkodni fogok minimum egy évig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák