Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Timyyy

    őstag

    Végigolvastam a bejegyzést... már majdnem el is jutottam arra az elhatározásra, hogy kikapcsoljam a szűrőt. Aztán eszembe jutott, hogy miért is tegyem, mikor egyre kevésbé tetszik a ph-s alaphangulat, és az én véleményem / nemtetszésem se érdekel másokat?
    Régen a jó légkör, családias - baráti beszélgetések miatt regisztráltam és írkáltam elég sokat, a hsz-eim háromnegyede az első 2 évemből származik nagyjából, azóta drasztikusan csökken, főleg az utóbbi 2 évben. A topikgazda rendszerrel nagyjából egyidőben kezdett rohamosan romlani minden, sok a kiskirály (van kivétel is!!!), semmiről nem lehet nyugodtan beszélgetni már a topikokban, és nem csak ők, de a többi kommentelő is kezdi felvenni ezt a stílust. Leggyakrabban használt válaszok: minek kérdezősködsz, gugli első találat a válasz... (hja bocs, nem ezért van a fórum?! érdekelne személyes tapasztalat is, nem a guglin található sablon szövegek vagy marketing leírások valamihez), másik népszerű troll válasz: olvassak témaösszefoglalót felül... hát olvastam mert nem vagyok hülye, de nyilván valamiért nem tudom magamra húzni valamelyik sablont az ott ajánlottak közül, ezért mertem írni külön hsz-t (tudom, máglyára velem, hogyképzelem??), azt már csak halkan említem meg, hogy a mobil verzióban nem látszik az összefoglaló, de ezért is le lettem már hülyézve, hogy akkor ne úgy használjam... köszi majd azt én eldöntöm mit hogyan használok.... vagy a tegnapról mindjárt egy friss példa, kínai kütyüs topikba linkelt kütyüm megjött, de már nem véleményezhetem ott 2 hsz-nél bővebben, mert nem fér el off-ban sem! (lol?), vagy ajánlom böngészgetésre az autós - motoros topikokat, ember legyen a talpán aki oda be mer írni egy értelmes kérdést, amilyen oltások ott mennek, te jó ég... alig maradt olyan topik amit még olvasni lehet. Ez a cél? Hát nem tudom... a nagykutyák biztos jobban tudják mint én, de ha én viszont többször érzem magam itt rosszul, mint jól, akkor miért tegyek szívességet és kapcsoljam ki a szűrőt? Dehogy kapcsolom. Ha újra a régi színvonal felé halad az egész, akkor majd igen.

    Szerk.:
    De álljon itt pozitívum is, a kritikáim csak a fórumra vonatkoztak, mert az egész ph birodalomból azt használom 80%-ban, a maradék 19% mobiltelók tesztjének olvasása, és 1% hardverapró. A cikkeket imádom, nincs ennél jobb, átfogóbb, letisztultabb teszt az interneten sehol a kütyükről. Ha valaki tőlem kér tanácsot, hogy mit vegyen, mindig a mobilarénát hozom fel neki, keressen, olvasson, mindent megtud egy helyről. Ez vitathatatlan.

    [ Szerkesztve ]

  • Timyyy

    őstag

    válasz Parci #269 üzenetére

    Az összes hsz-t is elolvastam, gondolom te is, látható, hogy érkeztek jó ötletek.
    Pl.: legyen olyan előnyöm a prémium tagsággal, ami túlmutat a reklámmentességen, hiszen azt elérhetem ingyen is. Extra fícsörök, be creative. Újítsatok az oldal külsején is, ne csak a felszín alatt reszelgessétek, mert ez a mezei usereknek (mint amilyen én is vagyok), nem tűnik fel, hanem mit fog mondani? Évek óta ugyanazt a stílust nézegetem, ezek nem is csinálnak semmit, mire adjak pénzt? Hibás elképzelés, de a többség ezt gondolja akkor is. Az arcu(n)kba kell tolni valami feltűnőt, és akkor mindjárt láthatóvá válik, hogy azért itt valami történik is néha néha. Mondjuk nekem bejön ez a retro design, tegyetek fel skin-eket például. Hagyjátok meg a régit, sokan szeretik, mellette még lehessen választani 1-2 féléből. Esti olvasásnál átváltanám sötétebb tónusúra, ez biztos. Örülnék neki. Vagy akkor már legyen prémium fícsör, mert ez nem kis munka. Érted? ;) És akkor majd előfizetek!

  • Timyyy

    őstag

    A kommentek alapján elég sokan előfizettek és/vagy kikapcsolták a szűrőt, lehet erről kapni valami féle számadatot, statisztikát, hogy végülis mit ért el a cikk?

Aktív témák