Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz anaqer #4 üzenetére

    végig is olvastad, vagy csak megérzés? :U

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

  • hm74

    aktív tag

    válasz anaqer #4 üzenetére

    Így igaz. :K

    Tovább olvasva az írást azt tudom leszűrni, hogy sugárzik belőle a globalizációellenes, soviniszta, antiszemita néplázítás. Nem azt mondom, hogy hazugság, de inkább politikai propagandának való, mint az emberi gondolkodásról való értekezésnek. Pont olyan dolgokat feszeget, amin mi egyének nem igazán tudunk változtatni, csak leginkább bosszankodni. A helyesen gondolkodó ember az adott gazdasági és társadalmi környezetben igyekszik megtalálni a számára, családja és a környezetében levő embertársaira számára az elérhető legjobb életkörülményeket és megragadható lehetőségeket, nem azon dühöng, hogy miért ilyen "gonoszak a nagyok".

    Én nem így kezdek el gondolkodni ...

    [ Szerkesztve ]

  • Stonerice

    őstag

    válasz anaqer #4 üzenetére

    Túrbómagyarkodás :DD ez jó. Én nem is mertem elolvasni. Egy két mondatot kiemeltem, és már el is kezdtem, gondolkodni..és arra jutottam, hogy nem olvasom el. :( Sorry! Én úgy fogalmaznám meg az okát, hogy kicsit sablonos, tömegtermék érzetet keltett bennem az a pár mondat. Illetve több részre kellett volna tagolni, mondjuk képekkel. Namost sokan megfognak kövezni ezért, hogy leszóltam picikét.
    Szerintem a legtöbb ember a problémák által kezd el gondolkodni, már fiatal korában. Az iskolák pedig ezt a problémás helyzetet próbálják szimulálni. Mint például a matematika óra. :U , vagy akármilyen otthoni eset mondjuk játszás közben. Illetve valamelyest besegíthet a gondolkodásban a kényszerűség.

    Utóbbi gyakran történik nálam. Sokszor rákényszerülök, hogy gondolkodjak, azért, hogy például hamarabb betudjak fejezni egy munkát(fizikai munka leginkább). Vagy, gondolkodik az ember, hogy a pénzéből valami olyat vegyen, aminek a hasznát legjobban kitudja használni.--ebben az esetben pedig az elegendő pénz hiánya kényszerit.

    Amikor nemgondolkodunk mi emberek általában :DDD azok az esetek amikor káros szenvedélyről van szó.
    Például egy dohányos aki nem tud és nem akar leszokni, akármennyit képes odaadni egy doboz cigarettáért(pénzben mérve). Nem milliókra gondolok , mielőtt valaki belekötne :U . Már most 800ft közelében van 1 doboz cigaretta, és még mindig elég sokan veszik.
    Mi is volt a cím ?:DDD Lehet kicsit igencsak eltértem a tárgytól.

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák