Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Bog #5 üzenetére

    Igazad van. Ezért is írtam, hogy nekem. Nekem ugyanis megvan erre már a megoldásom.
    Viszont. Nagyrészt azért választottam PNA-t PDA helyett, hogy amennyire lehet célhardverem legyen. Tehát ha már külön navigálásra veszek eztközt, akkor azzal nem akarom megváltani a világot. Egy ideig filóztam és megnéztem 1-2 PDA-s megoldást is.
    Nincs túl nagy tapasztalatom a dologban, a ti kezeteken viszont már átment jópár fajta megoldás, de nekem úgy tünt, hogy egy hasonló hw paraméterekkel rendelkező (vagy akár erősebb) PDA-n lassabb volt az IGO, mint egy PNA-n. Már a C520-on is van pár sallang ami nekem nem kellene, lehet, hogy a kamera szoftvere már nem oszt nem szoroz, de úgy érzem (lehet, hogy rosszul), hogy nálam csak még egy plusz feature lenne, ami eszi a hw erőforrásait. A páromnak vett C250-et is néha kicsit gyorsabbnak érzem az 520-nál, persze ez lehet talán a nagyobb felbontás rovására is írni. Szóval nekem nem hiányzik az öthuszasból a kamera, de biztos jól fog jönni valakinek a héthúszban :)

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák