Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • perla

    csendes tag

    válasz Power #311 üzenetére

    1. Register renaming es attoltes nem ugyanaz, de ezt mar mondtam. Masreszt az, hogy ket utasitas mehet egyszerre, az nem jelenti azt, hogy pl. a masodik nem lassit, hiszen az elso mehetne egyutt a harmadikkal is, ha nem lenne ott a masodik. Amugy minden utasitas, ami atmegy a pipe-on bir lassitani, ha lehetne helyette ott a kovetkezo.
    Ha a peldam nem tetszik, nyugodtan irjal masikat, megnezhetjuk.

    2. Ha ez hivatalos allaspont, akkor rakd be az url-t, ahol olvashato.

    3. Cafolni nem cafoltad, csak irtad, hogy nem igaz. Ez ugye nem cafolat, hiszen nincs indoklas. En peldat is irtam, ahol latszik, hogy 7 helyett 3 utasitassal meg lehet ugyanazt oldani.

    4. Ez megint kodosites. Arrol volt szo, hogy ha keves regisztered van, es kifogysz beloluk, akkor kenytelen vagy memoriaba irni az adatot. Erre irtad te, hogy memoria operandusu muvelet regiszteresre helyettesitodik. Aha, csak lesz mellette egy memoria eleres, szal igy mindenkepp lassabb, mintha regiszterekben meg lehetne oldani.

    5. Akkor ebben megegyeztunk?

    6. ? Akkor mit ertesz nem jobb alatt? Minthogy sebessegrol van szo, nekem csakis az jut eszembe, hogy nem gyorsabb. De mar mondtam, hivatkozd le. Akkor nem kene itt levegobe beszelni, es az idot tolteni (amibol neked olyan keves van).

    7. Akkor ebben is megegyeztunk?


    'Figyelj vegyél kicsit vissza újoncstílusodból!'

    'Mondod ezt az együgyüség magabiztosságával.'

    Es te mondod, hogy hagyjuk a szemelyeskedest. Amugy mit jelent nalad az, hogy ujoncstilus? Ez az, aki nem hiszi el a sok hulyeseget, hanem ellentmond? Ez az egyugyuseg is sima fikazas, erv nelkul, teny, hogy nem hivatkoztad le egyiket sem. Beszolasverseny nem itt van.

    'Valóban nincs sok időm, ugyanis dolgozom, értelmes emberekkel, értelmes célokért és még sok pénzt is kapok érte.
    Szerinted vitatkozzam inkább veled, eredménytelenül???
    A június végén megyek az USA-ba és találkozom többek közt John Crawforddal(gyerünk nézd csak meg a Google-ba kicsoda az ürge), majd megemlítem neki a gondolataid.'

    ? Nem maradt mas, mint elovenni, hogy kinek az apukaja erosebb?? Kepzeld, en is ertelmes emberekkel, ertelmes celokert dolgozom, es sok penzt kapok erte (es nalam ez azt jelenti, hogy sebessegre optimalizalok intel/amd/mips/ppc procikon, szal a temahoz eleg sok kozom van). Nem kell velem vitatkozni feltetlenul, eleg ha beismered, ha tevedsz ;). Es az ellentmondas nem vita. A vitaban erveket is mond az ember. Amugy Inteles csokaval nem annyira jo mostanaban dicsekedni, minthogy architekturaban elegge bukasra allnak. A marketingesekkel dicsekedhetsz, az jol megy naluk. Szal uzenem a csavonak, hogy jo lenne belehuzni, mert az emberek allnak at az amd platformra, szal nagyotmondasbol eleg, kene dolgozni is.

Aktív témák