Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz LordX #5 üzenetére

    Én??? megtiltanám!?!? Örülnék neki ha normális áron vehetnék egy jól használható lejátszót. De valahogy senki sem iparkodik igazán. Ez a Philips ezzel az árral az iPod-ot pedzegeti. Pedig inkább az iRiver-t kellene.
    Egyébként a terület uttörői vitathatatlanul az Apple iPod/Creative JukeBox/SonicBlue Rio-Riot.

    Különben meg nem jelent semmit a bejelentés. HDD-s Samsung Yepp-et is jelentettek már be, elég régen (talán a Cebit-en), azóta se láttam sehol sem. A Philips-től se most először hallom, hogy ebben a kategóriában indul, de az Xpanium-on kívűl nem nagyon produkálta magát. Egyébként ha megjelenik kíváncsi leszek a Support-ra.

    A 2.5''-ös meg nem hiszem, hogy mini, van vagy 10-12dkg, és szerintem kicsit nagy, hogy 1.5GB-osat érdemes legyen csinálni belőle.

    Jelenleg szerintem az iRiver tud a legtöbbet, ha nem beépített akkus lenne legyőzhetetlen lehetne (azért egy nagyobb HDD is kellene már bele). Lassan a piac kívánni fogja a standard 5V-os Li-ion akkukat. Lehetne valami olyan kis lapos, mint a Sony GumStick-je.
    [L]http://bluetin.com/general/power/rechargeable%20batteries.html[/L]
    Meg az sem ártana, ha könnyen lehetne cserélni a HDD-ket, és akkor az upgrade is megoldott lenne.

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Aktív témák