Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz timarcell #212 üzenetére

    Olvastam a másik 6800 topicban a hsz-ed. Naszval a $283-ra még rájön az adó ami attól függ melyik államban veszed (California ~8,25%), azt még ugye ki kell szállítani (valamelyiknek ingyenes, de 1 hét a kiszállítási idő, habár valamelyikre 2 napos határidő van megszabva, az meg +cash). Ez eddig meg is volna, ''mostmárcsak'' MO-ra kell, hogy eljusson amit nem tudok mennyibe kerül de nem olcsó mulatság az biztos (FedEx-et meg nem ismerem annyira). Adóval eggyütt a kártya (eVGA 6800) ára kb $300-$305-ig terjed. Ajánlott helyek NewEgg, ZipZoomFly vagy ha ismer pár boltot (nem online-t). Esetleg ha uncsitesód tudna szerezni még egyet az érdekelne :D (hamár egy kicsit segítettem :)).

    Végeredmény: mire eljut MO-ra kb ott van az ára (pár ezressel kevesebb kb 3k~5k) mintha MO-n vennéd nagykeren (~67k-69k), de viszont várnod kell rá 2-3 hetet (de megéri ;]), mondjuk az igaz, hogy MO-n jelenleg nincs nagy választék.

    Amit meg Frosty mondott, hogy $50-ral kevesebbért tud szerezni, hát nehezen tudom elképzelni (ottani nagyker, eBay), viszont ha lenne ilyen árba (~$233) az NAGYON OLCSÓ lenne (elvileg ilyen árszinten jön majd a 6600GT).

    Z10N :DD

    [Szerkesztve]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Aktív témák