Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacimacika

    csendes tag

    Üdv. Nekem képformátummal RGB YCbCr- van egy kis gondom. Megpróbálom tömören érthetően leírni ha mégsem sikerülne elnézést :) .Adott egy HD5450 videókártya Catalyst driver13.1 Win7 32bites HDMI kábel 1.3b (régebbi driverral is megvan ez a gond) . Onkyo TX SR608-as erősítő+ projektor (Emachines v700) . Na most 720p-ben nem engedi hogy RGB-ről átváltsak YCbCr-re. 1080p-ben viszont gond nélkül engedi. YCbCr 4:2:2 vagy 4:4:4 mindet engedi. Már néztem minden beállítást erősítőnél is, de ha el lenne állítva valami akkor szerintem 1080p-ben sem engedné beállítani. Régebben engedte 720p alatt is az átállítást. Nekem a szemem azt szokta (YCbCr) meg, és most eléggé zavar ez a kép főleg 3D-nél :) .Semmit nem cseréltem csak egyik napról a másikra megváltozott a kép láthatóan, RGB-re váltott. Azóta nem tudom visszaállítani YCbCr-re. A catalystban is alapértelmezettre nyomok azt adja be YCbCr-t. Átváltani viszont csak korlátoztott RGB-re vált. Valaki esetleg tudna segíteni köszönöm, vagy bármi ötletete lenne :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák