Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TOZ

    addikt

    Tekintve, hogy a kozbeszerzesi feladvany kipipalva igy jojjon a leiras a 25 dodoert.
    Nincs sok idom most a szerkeztgetessel, kepes illusztracioval foglalkozni. Ezt nem teszek hozza. Tovabba nem "szajbaragos" a leiras. Aki nincs tisztaban az alabvetu fogalmakkal inkabb ne kezdjen bele! (Kesobb - ha mas nem teszi meg elobb - elkeszitek egy reszletesebb, faek szintu leirast, hogy nulla androidos tapasztalat mellett is megoldhato legyen a feladvany.)

    Mindenki sajat beletasa, vermerseklete, tokossege stb alapjan donti el, hogy "bevallja, vagy sem".

    Forras: xda

    Ahonnan indulunk:
    Rootolt N7. (ezt nem reszletezem, toolkitek vannak win, mac, es Linux alapon is)
    Marketbol felrakjuk az Orbot nevu programot.
    Ezt kovetoen Titanium Backup segitsegevel az Orbotot rendszer alkalmazassa tesszuk. (Ez fontos, hogy factory reset utan is megmaradjon, mint telepitett app!)
    Recovery modeban ujrainditjuk a dragaszagunkat.
    Factory reset (en biztos, ami biztos wipeni szoktam kulon a cache-t es a dalvik cachet is.)
    Ujrainditas.
    Ujrainditas soran US english valasztunk (nem tudom, hogy szamit-e, en igy csinaltam).
    Amikor a Google fiokhoz torteno bejelentkezeshez jutunk NEM jelentkezunk be es nem is regelunk uj fiokot. (Ez kulcsmomentum!!!)
    Aztan hagyjuk a rendszert felallni.

    Inditsuk el az Orbotot.
    Angol nyelvet valasszunk (lehet magyart is, de most nincs elottem az N7-t, igy nem tudom leirni a magyar megfelelojet a beallitasoknak)
    * Pipaljuk ki: Transparent Proxying
    * Pipaljuk ki Tor Everything
    A "csavarkulcs" ikonnal menjunk a beallitasokba
    * Entrance Nodes type-hoz irjuk be: {us} (fontos a furcsa zarojel is)
    * On Exit Nodes type-hoz detto beirn: {us}
    * Pipaljuk be: Strict Nodes
    * Pipaljuk be: Use Default IpTables
    * Pipaljuk ki: Start Orbot on Boot

    Ezt kovetoen a nagy bekapcsolo gomb hasznalataval inditsuk el az Obtor

    Ha elindult mehetunk az N7 beallitasok menujebe es uj fiok hozzaadasaval adjuk meg fiokunkat (ujat, vagy a meglevot, ez mindegy).

    A regisztracio soran szukseg lesz egy VALOS bankkartya szamra.
    Az iranyito szam es a telefonszam pedig szinten valos szamok kell, hogy legyenek (google a baratotok, keressetek barmilyen szamokat!)

    Ezt kovetoen a regisztracio/bejelentkezes vegrehajtodik. A google wallet fiokotokban pedig ott lesz a playen elkoltheto 25 dodo. Errol mail ertesites is kell, hogy jojjon.

    Nekem a fentiekben leirtak szerint a dolog mukodott, tudtam vasarolni a 25 USD keretbol. Ez nem jelenti azt, hogy masnak is mukodni fog. Erre garanciat nem tudok vallalni. Szinten nem garantalom, hogy nem lesz fraud a kartyaszammal. Hozzateszem, hogy elvileg a regisztracio soran a google https protokol mentens ssl titkositassal fogadja az adatokat, de mit lehet tudni. Felelosseget semmiert es semmiben nem vallalok!!!
    Jeleznem tovabba, hogy az xda-n egy topic mar azzal foglalkozik, hogy vannak, akiknek egy bizonyos ido utan a felhasznalhato osszeg (maradeka) szurken jelent meg es azota nem tudjak hasznalni.

    Meg valami, aktiv Tor kapcsolat mellett a google idehaza nem elerheto szolgaltatasi is latszani fognak. A titok, hogy Titanium Backup segitesegevel ki kell oket olvasztani. (A music kivetelevel erre minden ujrainditas utan szukseg van... jelenleg.)

    Javitasokat szivesen fogadok. Legyen egy rendes how to ebbol, ne csak egy hevenyeszett leiras! :C

    A 10 dollaros elsoreges wallet ajandek begyujteserol kesobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák