Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agressor12

    senior tag

    válasz huan #2862 üzenetére

    Érdekes, hogy ennyiért adják, azt irják van benne rádio,namármost enyémbe nincs ,azt irják van hozzá headset ,én nem kaptam ahoz amit DiTechnél vettem:)

  • RocknRoller

    aktív tag

    válasz huan #2862 üzenetére

    ez a 12 hónap HU - 12 Hónap EU garancia mit takar? Ha EU garanciával veszem akkor lehet garanciáztatni az LG-nél? Vagy csakis kizárólag itthon az E-Digitalnál lehet kapni gyári LG garanciával?

    BTW tegnap este rendeltem meg itt a drágaszágot, igaz, hogy bolti garis, de bízom abban, hogy az Ország 2. legjobb online boltja címet nem viccből vágták hozzájuk...Ha véletlenül valaki tudna mondani még olyan boltot ahol itthon gyári garival adnák, és nem olyan horror áron, mint az E-digital, akkor várom az infókat, mert abban az esetben visszamondom a rendelést onnan, ahonnan rendeltem. Cheers! :R

    Szerk:
    klevente: wow, már ezt is érdemes nézni, hogy a serial number (ezt pontosan hol is lehet megnézni??) 311-es keződjön? Jó, hogy mondod, mert a személyes átvételnél akkor ezt is csekkolom..

    Ja még egy dolog: mit érdemes még átvételkor szemügyre venni? Gondolok itt ilyenekre, hogy ne egy más által vissza vitt és megjavított telefont adjanak el nekem? Ha véletlen pixel hibás, vagy recseg valahol, lifeg valamelyik gombja, akkor erre hivatkozva a 8napos elállásal élhetek még, nemde? Minden vásárlással kapcsolatos jótanácsot hálásan köszönök!

    [ Szerkesztve ]

    ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák