Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucsupeti

    senior tag

    válasz Benyuss #22605 üzenetére

    Ez a lényeg az alma-droid vitában. Egy 200k feletti készülék áll egy 100k készülékkel szembe. A felhasználói élmény ugyanolyan mindkettőn. Ha csak ezt nézzük akkor is jobban jár egy droiddal az ember (persze ha csak tisztán ezt az objektív szempontot figyeljük).
    Egyszerűen megáll az eszem ha meglátom az árát az almáknak. No persze a "csúcs" droid gyártók a marketingjükkel képesek szintén feltornászni az árakat (samu, eldzsi).
    A Nexusnak nincs marketingje, szerintem szándékosan. Nem az a célja a Nexusoknak hogy minél drágább legyen hanem hogy referenciakészülékként minél hatékonyabb. Nekem meg éppen ez kell! :)

    Pzoley romjára a DTP-re amit írtál csak alá tudom támasztani. Nálam is az ő romja van most fenn és elég sokat piszkáltam az első napon. 3 óra 40 percet volt a képernyő bekapcsolva, 1 óra 50 perc volt a beszélgetési idő, 7(!!!) perc volt az ébrentartás összesen. 14 óra feletti volt az össze üzemidő és 10%-on volt az akkumulátor.
    Nekem 2,5 óra képernyőidő körül szokott lenni egyébként. Úgyhogy jóval többet bírt!
    A másik a gyorsasága. A stock romokhoz hasonlítva nem érzek különbséget! veszettül jól megy és ami a lényeg nincsenek FC-k!
    Egyetlen bajom hogy az az autóm kihangosítójával (Ford SYNC) nem megy tökéletesen a BT kapcsolat. De ezen meg most kezdett dolgozni Pzoley. Köszönet a munkájáért! :R

    "Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Új hozzászólás Aktív témák