Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz gery2123 #23182 üzenetére

    Ahhoz túl kezdő vagyok. Én örülök annak is ha a gyári 4.4-et nyomogathatom. Szóval egyenlőre távol áll tőlem ez a mod dolog. Csak az iOS zártsága borzasztóan zavar. Csak van a készülék a zsembe és semmi késztetés hogy nyomogassam, beállítsam, alias "bütyköljem"... Hiányzik nagyon... Meg ahogy elnézem már csomó program megvan Android alá is ami iOS-n is szinte ugyanúgy is néz ki.... Szóval e téren sem érzem hogy de nagyon egyedi lenne az Apple világa....Már csak a bolti gari amitől nagyon félek. Nem vagyok pesti nem akarom azt hogy ha bekakil a telcsi valami gyári hiba miatt (nem bütykölde okozta hibára gondolok!!!) akkor ha fel is postázom, akkor sz*rozzanak vele. Bár nem tudom valakivel ilyesmi előfordult-e. PartneroGSM-el folytattam némi beszélgetést végülis korrekt és az ár is az....

    Jaj de akarok egy N5-t..............ááááá :O Csak ezek a félelmek s kétségek ne lennének. (Mert ugye az Apple gari az tuti megbízható és helyben is van.... ábr ha lejár nyilván ugyanúgy szívhatok vele de mégis...)

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák