Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trol

    tag

    válasz L.L. #17378 üzenetére

    Annak tényleg sokkal több értelme van, hogy agyoniskolázott gyerekek hozzászólásait kell oldalakon át görgetni, akik vagy azon sírnak, hogy szarrá romoltak, bootloopba kerültek, vagy azon, hogy ki mikor kapja meg az ota frissítést, vajon frissítsenek e, változik e valami, milyen újdonságok vannak és ha igen, hogy lehet előbb feltenni. Ott vannak még a notórius akkumulátor és kijelzőidő dzsedik, akik azon mesterkednek hogyan javítsanak 1 percet a kijelzőidejükön és ezt persze naponta meg is osszák másokkal...Ha nem ez, akkor még fel-felbukkannak olyanok, akik beírják és megkérdezik 1744. alkalommal hogy mégis hol a p*csömbe vegyék meg a telefont, ahol 2 forinttal olcsóbb. Persze fontos a két év GYÁRI garancia, mert már hallott valakit, akinek a szomszédjának vinni kellett az LG szervizbe a készüléket. Régóta olvasom ez a topicot de azt hiszem a maga 17378 hozzászólásával vicc kategória lett szerintem. Kérlek bocsáss meg nekem, magam is méltatlan helyzetbe kerültem ezzel az utóbbi 3 hozzászólásommal, de már nem bírom olvasni egyszerűen... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák