Hirdetés

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    kozos dbrand folia rendelesben benne lenne valaki? nagyon gondolkozom rajta, mert vadito otleteket latni az oldalukon, na meg a feher nexusom fenyes keretet is meg szeretnem vedeni az esetleges karcoktol, ha epp nincs tokban (vagy epp a tok es a telo koze beszorulo szemcsek altal okozott karcoktol)

    szoval ugy nez ki, hogy vagyunk ketten, esetleg Falka forumtars a harmadik, minel tobb, annal jobb ;)

    pvt-ban johetnek az orderek, ha megkaptam a lovet, rendelem is meg oket (azert csak akkor, mert itt szemelyreszabott megoldasok vannak, es ha vki keri de kesobb nem fizeti ki, valszeg masnak nem tudom tovabb adni, mert esetleg neki mas szinu folia tetszene)

    en az oldalara fekete titaniumot, a hatuljara pedig feher bort neztem ki magamnak ;P

Új hozzászólás Aktív témák