Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka95

    őstag

    válasz nozs23 #12139 üzenetére

    rosszul írtam
    van olyan jó androidos telefon, ami olyan gyors és jó, mint az iPhone
    mindenki azt mondja, hogy az iPhone jobb, mert az android lassabb
    de ez szerintem hülyeség, mivel abból indulnak ki, hogy (gondolom) az első okostelefonjuk egy olcsó, alsó kategóriás, amiben gyenge hardver van és ezeket hasonlítják az iPhone-hoz
    ezért azt hiszik, hogy az iOS jobb

    osztálytársaimmal szoktam erről vitázni :D
    bár ők nem értenek a rootoláshoz, custom rom telepítéshez, nem is tudják mi az szerintem
    és csak úgy tapasztalat nélkül fikázzák az androidot
    pl osztálytársam egy xperia M-ről váltott iPhone 4S-re és most ő azt állítja, hogy az összes androidos teló gagyi
    mondjuk nekem sincs tapasztalatom az iOS-hez, de nem hinném, hogy többet tudna mint egy ugyanolyan árkategóriás android
    és olvastam már róla cikket logout-on aki mindkettőt használta és az android jobban tetszett neki
    +nincs benne annyi "szabadság" mint egy androidba, mivel az nyílt forráskódú
    össze-vissza lehet módosítani az androidot

    az iOS rendszer pedig nem kerül rá alsó kategóriás telefonokra, amiken lassú lenne és ezért megutálnák, mint az androidot
    az iPhone csak egy divattelefon

    tehát abból van elegem, hogy az iOS-t istenítik a semmiért, miközben van ugyanolyan gyors androidos telefon, mint az iOS
    és úgy tudom, hogy androidra létezik a legtöbb alkalmazás + iOS-en sok alkalmazás fizetős, ami androidon nem
    kíváncsi vagyok hogy pl egy titanium backup-hoz hasonló program van-e iOS-re, aminek elég sok haszna van

    [ Szerkesztve ]

    Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Új hozzászólás Aktív témák