Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madexx

    tag

    válasz edward2 #433 üzenetére

    Én ezt a kamera részt nem értem igazából... Szerintem egy telefonban azért van kamera, hogy ha látsz valami érdekeset lekapd gyorsan, mutogasd haveroknak, vagy feldobod a közösségi hálóra, várod a like-okat stb stb... Ha az ember maradandót akar alkotni, mert olyan eseményre megy, akkor vigyen magával egy digitális fényképezőt ami fényképezésre van, semmi másra... Úgy vélem, hogy nem csak én vagyok azon a véleményen, hogy nem most lesz még az, amikor egy telefon kamerája olyan minőségű felvételt tud majd készíteni, mint egy fényképezőé...
    Számomra bőven elég, vak sötétben, üveglap mögötti buszmenetrendet is gyönyörűen lefényképezte, bent a városban csináltam képeket, azokkal se lett semmi gondom. Megosztottam egyet-kettőt, kétlem, hogy bárki is letöltené a gépére, majd ott elkezdene zoomolgatni, hogy mennyire zajos meg pixeles a kép...
    Aki meg szeret a szabadban fényképezni az visz magával rendes gépet, nem pedig telefonnal nevetteti ki magát :)
    Olyan telefon pedig úgy sem lesz soha az életben, ami mindenkinek megfelel, és nem lesz benne negatívum. Nekem eddig úgy néz ki sikerült megtalálnom és egyáltalán nem bánom, sőt örülök, hogy nem OneX+ ot vettem, vagy S3-ast, pedig azokat is választhattam volna.

    U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

Új hozzászólás Aktív témák