Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    Ezt a másik fórumba is írtam, csak hátha itt találkozott valaki ilyen problémával:

    na elvileg én is megrendeltem, de gyakorlatilag fogalmam sincs, mert....play storban mikor kiválasztottam a címet és a fizető kártyát és ráböktem a vásárlásra, egy kis gondolkodás után ezt dobta ki pirossal a kiválasztott kártya alá :
    A hitelkártyát elutasították. Kérjük válasszon egy másik fizetési módot, vagy lépjen kapcsolatba kártyakibocsájtóval a vásárlás engedélyezéséhez.
    és a kártya mellé oda volt írva, hogy elutasítva és szürkévé változott, hogy ne tudjam többet kiválasztani
    viszont a 2 db e-mail azonnal megjött, egy angol és egy magyar nyelvű, amiben korrektül le volt írva, hogy mit rendeltem, menyiért, honnan postázzák, a címem, kártyaszám és a többi okosság és persze megköszönték, hogy rendeltem tőlük.....
    Akkor most mi van??

    az angol e-mailba viszont ez jött.....:

    Hello xxxxxx,
    Your Google Order #xxxxxxxxx with Google Commerce Ltd is currently on hold. An attempt to charge your MASTERCARD xxx-xxxx for £288.99 on Dec 7 failed. This may have occurred because of insufficient funds, or as a precautionary measure against fraud. You may see authorizations on your billing statement for a declined charge. Occasionally, the authorization for a charge may be approved, but the actual charge for the order declined. Contact the customer service department for MASTERCARD xxx-xxxx for help with resolving this payment issue.
    If you'd still like to receive this order make sure to update your payment information in your Google Wallet account, rather than placing a new order. If you place a new order with updated payment information, any pending orders will resume automatically. If valid payment information isn't provided within 7 days, the order will be cancelled. Update your payment information at
    https://checkout.google.com/updateCreditCard
    Once you've updated your payment information, you can verify that your order is processing by reviewing your receipt at https://checkout.google.com/view/receipt?t=xxxxxxx

    Most keressem fel a bankomat?? mert az írja, hogy a bank blokkolta a dolgot? Valakinek hasonló probléma esetleg, vagy ötlet?

    a magyar e-mailba meg jött a köszönjük hogy nálunk vásárol és a többi.....

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák