Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz Styleair #36389 üzenetére

    1. Régió alatt itt leginkább az eredeti árusítás helyét értsd ;) mivel a PartNeto pl külföldről hozza a telókat, mondjuk Német Play Store ból így Német telefonról van szó, de jelen esetben ez mindegy, hiszen se hardveresen,se szoftveresen nincs különbség,garit meg vállal rá a PartNero :K
    2. Elő és hátlapon van fólia, előlapin van pár piktogram a gombok helyénél, de nem zavaró, ha gondolod leveheted, de nem annyira zavaró :) Hátlapi perfect, tökéletesen rajta van, tokban hordva tuti nem jön le egyhamar :N Egyébként szerintem nem kell semmi extra, ebay en van egy rakat ~5ös / ~10es pack, célnak megfelel.
    Tokból ami ajánlott az a Ringke Fusion, a Cruzerlite Bugdroid és a Nillkin tokok....(Nillkinhez pl jár fólia is :) )
    3. Dobozon rajta van+fastboot módba belépve (hangerő le-t nyomvatartva bekapcs) írja
    4. Annyi többletet szerintem sem ér meg, PartNero is korrekt, szóval nem lesz gond ;)

    (#36390) RootRulez Én CWM-et használok amióta csak romolok, de egyébként mindegy, általában mindkettővel felmegy minden jobb rom :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák