Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz oxide83 #2875 üzenetére

    Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de egyrészt azzal, hogy ott veszed, aláírod, hogy hülye vagy, hiszen tudod, hogy kb. 36 ezerrel fizetsz többet, mintha mondjuk Te vennéd meg Németországból úgy, hogy szolgáltatást is kevesebbet kapsz. Értem ezt a kevesebb szolgáltatást úgy, hogy nincs ott csere garancia. Ha meghibásodik a készülék, akkor ők is elküldik valahova, aztán ki tudja, hogy mikor érkezik vissza. Mivel nem hivatalos LG szervizen át megy, nagyjából az sem követhető, hogy mit csináltak a telefonoddal. A két év szoftver garancia meg parasztvakítás. Mit segít az neked? Ha elállítod a hangerőt, akkor felhangosítják neked a telefonod. Ugyebár ÁFSZ-ben benne van, hogy elvileg még szoftvert sem frissíthetsz, mert hát az bűn és hibát okoz...

    Arról nem beszélve, hogy egy 0%-os áfacsaló cégtől vásárolsz, azzal tovább rontod a magyar piacot és még rosszabb helyzetbe hozod azokat a hivatalos kereskedőket, akik törvényes keretek között szeretnének működni. És nem feltétlenül adják azért majd 150-ért a Nexus 4-et, mert kapzsik, hanem azért, megy annak 27%-a ÁFA, illetve mert hivatalos forrásból származik. Ellenben a SufniGSM-ekkel, akik valószínűleg külföldről veszik meg 100 körül és áfa nélkül gond nélkül tesznek még rá 30-40%-ot...

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák