Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Arween #2748 üzenetére

    Igen, sejtettem én is, hogy így nem vagy könnyű helyzetben. Én is német ismerősön keresztül próbálkozom beszerezni egyet, de nem egyszerű. :(

    Igazából ezen esetben csak két lehetőséged van, de egyikkel sem úszod meg olcsóbb, főleg nem 100 ezer forintért. Vagy megvárod, míg megjelenik (ha lesz egyáltalán), bár nem tudni még, olyan 150 ezer körül lehet elképzelhető a várható ár. A másik opció hogy Vaterán, vagy valahol veszel egyet, ahol 130-160 között mérik a külföldi darabokat.

    Amúgy Vaterán láttam egy aukciót ahol 100-ért kínálnak több darabot is. Bár van vagy 1000 értékelése az eladónak, nekem büdös az egész. Azt írja, hogy külföldről jön, méghozzá valami sufni GSM árujával együtt, ha kell. A szállítási költség darabonként 5500 ft, függetlenül attól, hogy kiszállítani kell, vagy személyesen veszed át. És ha személyesen mész érte valahol Budapesten, akkor is előre kell utalni az árát.... Hiába "olcsó", nekem kicsit kamunak tűnik, főleg hogy 5-7 telefont is kínál, holott szinte sehol sem lehet kapni most...

    Mod: itt a link

    MOD2: Az is érdekes hogy azt írja, hogy EU beszerzés, utána meg ezt, hogy akár egy hónap is lehet, mire megérkezik, mert hogy VÁM-on megy keresztül. Pedig az EU-n belül nincs ilyen, nem kell vámoltatni.

    [ Szerkesztve ]

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák