Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz klari164 #1875 üzenetére

    Köszi a jókívánságokat. A szép időt bizony ki kell használni, én is többet sétálgatok. A többieknek már a könyökükön jövök ki a történetemmel együtt :) Röviden kinyavalygom magam megint. 14 éves korom óta vagyok derékfájós, mindenki lesz.rta, soha nem vizsgálták ki, azt mondták semmi bajom. 29 évesen szakadt ki az első (addig mindent megtettem hogy tönkremenjen a gerincem, mert nem tudtam mi a bajom), bénulás, fájdalom, minden jött, bár ezt még sok orvos sem tudja ilyenkor szirénázó mentővel ügyeletben is műteni kellene mert minden perc számít. Ismerősökön keresztül sikerült elintézni hogy műtsenek már meg, de akkor már eltelt két hét. Hét hónap múlva fixálni kellett L5-S1-et mert posztdiszkulárismittudoménmicsodája lett. Újabb nyolc hónap múlva eltörtem a csavart + kiszakadt a fölötte lévő porckorong. Fixálás L4-L5-S1, törött csavart nem vették ki... Ennek három éve, azóta is sz.rul vagyok, vegetálok, nem mernek hozzám nyúlni sehol (nem is engedném megint) SCS-t akarnak beültetni hogy legalább a fájdalmat kezeljék vele, de nem akaródzik elmenni... pedig lehet jó lenne... Teljesen maga alá gyűrt a betegség és a fájdalom.

    Néha szöszmötölök egy keveset amit tudok hogy ne bolonduljak meg teljesen. Tavasszal laskagomba spórát oltottam 5 kisebb farönkbe (ami után napokig szigorú kényszerfekvés volt, de ez már ilyen, pedig még csak meg se kellett mozdítanom csak fúrni és kalapálni pár percet, csak rossz testhelyzetben) tegnap a feleségem kicsomagolta és nagy volt az öröm mert sikerült a szövetés, ha az idő is kedvez jövő tavasszal gombát eszünk! :C Szerencsére nagyon megértő és segítőkész családom van, már a gyerekek is hamar megtanulták, ha apa leejt valamit, segíteni kell neki felvenni. :)

Új hozzászólás Aktív témák