Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #2075 üzenetére

    Szia Évi! Én is olvastam erről a zsibbadásról. Sajnálom, hogy ennyire meggyötör Téged is ez a betegség. Engem 2001-ben műtöttek először,aztán, 2003-ban és 2005-ben, de nagyon gyorsan talpra álltam. Ezért fogadom ezt most nehezen el. Biztos, hogy van benne olyasmi is, hogy egy fiatal szervezet hamarabb felépül. Az első műtétem után igaz, hogy 7 napot voltam még bent a kórházba műtétet követően, addig adták a különböző injekciókat ( fájdalomcsillapító, izomlazító, B1 vitamin, stb. ). Fogalmam sincs, hogy volt-e köze a felépüléshez, de a korom biztosan számított. Remélem Neked is használt ez a 2-3 hét pihenő, egy kicsit lazított a derekad, már amennyire,a házimunka mellett lehet. Ma én is kimegyek a piacra, valamit nézni kellene a temetőkbe, de nagyon félek a sétától, meg a tömegtől. Bevásárláskor is mindig úgy megyek, hogy kerülök mindenkit, mert félek, hogy löknek rajtam egyet, vagy a kocsit belém tolják. Volt már rá eset. Nincs ráírva a homlokunkra, hogy mi a bajunk. Volt már olyan is aki mondta, hogy nem is látszik rajtam, hogy hányszor műtöttek. Az ég szerelmére, hordjunk táblát magunkkal? Intéztem rokkant parkolási kártyát 1 hónapja, minden gond nélkül megadták. Kimentem a TESCO-ba, beálltam a rokkant parkolóba és oda jött egy férfi, hogy talán nem látom a kijelölt felfestést???? Mondtam Neki, persze, hogy látom, ott van az ablakban a kártya, azt viszont maga nem látja. Megkérdezte, hogy mennyiért vettem? Mondtam neki, hogy 4 gerincműtétért. Ennyibe került, se több, se kevesebb. Nagyon zavarba jött és ez is azt mondta. "Ne haragudjon, de nem látszik magán, nem gondolta". Kívánom, hogy kényelmes legyen a matrac a derekadnak és fájdalom mentes szép napot kívánok. :R

Új hozzászólás Aktív témák