Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz idegen lény #15 üzenetére

    Igazából nem értelek. Egy 960 az már bőven a játékos kártya kategória. (bár manapság videózáshoz is nagyon érdemes megvenni, mert azon a téren az egyik legjobb amit a piacon kaphatsz... igen, a 970 -nél, és a 980 -nál is jobb)

    Mitől lesz szerinted játékos kártya, a játékos kártya? Csak 4k -ban lehet játszani vagy mi? :) Én úgy tudom, legalábbis az a kis garázscég által üzemeltetett játékáruház a steam (talán hallottál róla...) adatai szerint az 1080p a legnépszerűbb felbontás. Ebben pedig a 960 -as gyakorlatilag tökéletes. Láttam hogy mire képes kártya... A 970, és a 980, már a megszállottaknak van, tehát inkább rétegkártyák. Ami azt illeti, még a 750ti is játékos kártyának tekinthető, mert bőven felette van képességekben annak, mint amit egy átlag felhasználó, aki nem játszik, elvárna tőle... azoknak már a sima integrált intel cuccok is jók, mert munkára már kiválóak azok is.

    Szóval hagyd ezt a marhaságot, hogy egy 60 000 ft -os kártya nem játékos kártya, mert nagyon is az.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák