Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz TeeJay #21 üzenetére

    Az talán túlzás, hogy a házimozi erősítők szánalmasak (sztereó) zenehallgatáshoz, de egy 100-150 ezer körüli sztereó erősítő ezeket megeszi reggelire hangminőségben.

    Én nem vagyok híve a nagyonsokpontegynek, az 5.1 - véleményem szerint - némi túlzással bármire elég otthoni körülmények között. Már csak emiatt is érdemesebb lehet kezdeni egy 5.1-gyel, vagy esetleg 5.0-val (a sub sokat ad(hat) az élményhez, de nem attól lesz térhangzás), mert jobb minőséget tudsz venni. A JBL akár lehet is jó választás, tulajdonképp csak pénztárca kérdése :) (majd az okosok megmondják). Szerintem egy 5.0-s szettre nagyon alsó hangon 150k-t illik rászánni. Érdemes lehet használtan venni, sokat lehet vele spórolni, és/vagy nyerni hangminőségben.

    Amúgy sokkal érdemesebb használtan venni erősítőt, 150-200k-ért már nagyon jókat lehet kapni, jó eséllyel még mókusvakítások (Deezer, Spotify, Airplay...) nélkül, viszont kiváló - ezektől jó eséllyel jobb - hangminőséggel. Amúgy meg amilyet veszel, jó eséllyel azt fogod szeretni. Remélhetőleg :).

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák