Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alansmithee

    tag

    Sziasztok!

    Bár nekem nincs ilyen telefonom, de egy kedves barátom büszke tulajdonosa egy ilyennek, és mivel teljesen sötét hozzá általában hozzám rohangál hogy csináljak vele ezt vagy azt vagy hív fel hogy mit hogy kell beállítani... de most meg fogott mivel azt találta ki hogy miként lehetne kikapcsolni a fizikai hívás kezelő gombokat mert mindig benyomódik a zsebébe ha hívják stb stb stb... tehát kérdésem az lenne hogy a fizikai híváskezelő gombokat lehet e "hatástalanítani" valahogy különösebb mókolás nélkül?

    előre is köszönöm! :R

  • alansmithee

    tag

    zsebből szőnyegre (!!!) esett... azt hiszem erről ennyit :) lehet hibás darab mert mittudomén feszült benne az üveg stb de egy elvileg strapa telefon kijelzője ne törjön már be ha szőnyegre ejtik véletlen... holnap visszük vissza... sok esélyt nem látok rá hogy garanciába kicserélik de majd sokszor és hangosan emlegetjük a fogyasztóvédelmet hátha eléggé beszarnak...

    JAHHH: olvastam régebben hogy más is járt úgy hogy egyszer csak huss fekete kijelző és és nem lehet vele semmit csinálni.. legalábbis ami nálam járt egyik ( 2 ilyen telefon járt nálam ) produkálta ezt a hibát és hiába vettem ki az akksit ahogy előttem írta valaki nem gyógyult meg, csak egy recoveryből reset oldotta meg a dolgot... nahmost sikerült rájönni hogy akkor akad szét a dolog ha az alap kapcsolós widgettel piszkálva van a fényerő... 3 állása van ugye: gyenge, erős, autómata ( lehet több passz ) nah és mikor a leggyengébbhez ér a sor akkor hallo volt kijelző nincs kijelző... lehet ez is egy ficsőr hogy keveset fogyasszon :D

    [ Szerkesztve ]

  • alansmithee

    tag

    válasz B.B.B.B #149 üzenetére

    még tart a kálvária... ma visszük be a telefont a fogyasztóvédelemnek... a forgalmazó bekérte a telefont hogy állást tudjon foglalni erre visszaadták a telefont hogy igaza van a szerviznek és még aznap lekerült a telefon ismertetőjéből a honlapon hogy a telefon ütésálló... :D

    ha valaki kifogott egy elvileg jó példányt az persze jól járt... lehet csak haverom ilyen szerencsétlen de akkor is bosszantó... én biztos nem vennék ilyen noname telefont.. ez a szívás ami most megy egy 90 ezres telefonnal megerősített ebben az elhatározásomban... abszurdnak tartom ezt az egészet hogy egy kis kocctól ez legyen a telefonnal és aztán még nekünk kell talpalni vele ( valószínűleg eredménytelenül )... ameddig lehet elvisszük az ügyet :)

  • alansmithee

    tag

    válasz B.B.B.B #160 üzenetére

    samsung az megint a másik véglet teljesen mindegy hogy a filléres vagy a nagyon sok filléres végéről beszélünk a palettának.. igazán megfogható problémám bajom nincs vele de ha bemész egy használt telefonokkal foglalkozó üzletbe a telefonok 85%-a samsung lesz... véletlen nem lehet :) az hogy a note 2-vel is így bánnak külön gusztustalan... értem én ha szar valami és már állásfoglalás is van akkor cseréljék ki, de nem ám...

    mellesleg ez a telemaxgsm... telefonon elérni nem lehet őket...az e-mailre amit írtunk válaszoltak de ilyen nesze semmi fogd meg jól alapon csak ideges lettem tőle...

    ez a szörnyű hogy már eleve fel vannak ezek a dolgok tüntetve a szerviz honlapján... pl azért vesz a paraszt "strapa telefont" hogy a zsebében megnyomódva esetleg véletlen elejtve ne pusztuljon el a 100 ezres készüléke... de mivel ez a tróger banda ezeket így feltüntette már nem lehet rajtuk fogást találni...

  • alansmithee

    tag

    válasz B.B.B.B #164 üzenetére

    mint látjuk hiába strapa telefon stb meg ficem facom IP szabvány sokat nem ér... amig egy telefon zsebből kiesve rommá tud törni holott azért volt 94ezer mert ütésálló közben meg ugyanezt a hardware-t szebb/nagyobb kijelzővel esetleg jobb kamerával meg lehet venni 30ezerrel olcsóbban a szoftveres támogatottság így is úgyis kritikán aluli akkor szerintem van értelme elgondolkodni ha az a fontos hogy ha kiesik a kezemből ne essen szét egy "hagyományos telefon" + igényesebb szilikon tok +jobb minőségű fólia.. nem tudok / merek tanácsot adni komolyan... nekem anno több mint 10 éve volt egy m35ös siemens-em...:) zuhant 15m-t ment át rajta autó stb stb... aztán egy mámoros estén rálöttyent fél korsó sör és soha többé nem tért magához :( talán a víz és porvédelem miatt van értelme ennek a telefonnak ( a különböző nyílásokat védő fedelek tényleg passzentosak és úgy néznek ki mint ami jól zár, de hogy mennyire időtálló az még kérdéses ) de az ütést azt csak és kizárólag valami facca tokkal tudod kivédeni valami beletevős tépőzáras fekvő álló csatos gyögyvászon szörnyeteggel pl.. [pl]
    talán a ( de tényleg TALÁN ) a Lenovo s750 lehet alternatíva ehelyett ami azt hiszem ugyanezt az IP szabványt tudja, én vennék rá valami vastag szilikon tokot ami ad neki jó nagy peremet a kijelző körül, és valami vagány fóliát és mindezt bele a fent linkelt tokba :) vagy marad az emberek igencsak túlnyomó többségének elég jól bevált módszere hogy vigyáz a készülékre mint a szeme fényére :D de persze van hogy erre nincs lehetőség, ezt is megértem...
    ha csak klasszikus használatra kell azaz telefon sms akkor meg ő [link] lehet a befutó.. ilyen is járt már nálam... brutális darab... tudom evolveo ez is de egy "buta" telefonon olyan sokmindent csak nem tudnak elkúrni... haverom ilyet használt a strongphone előtt ( és most helyett is ) havonta egyszer kell tölteni... :) hangminőség kérdéses ( én mindig szarul hallom őt ) de célra végszükség esetére tökéletes...

    [ Szerkesztve ]

  • alansmithee

    tag

    válasz CsokisMorisz #161 üzenetére

    mi most abban bízunk hogy mivel eredetileg ütésállóként volt feltüntetve a telefon ( képpel, oldal tárolt változatával tudjuk ezt bizonyítani ) aztán mivel kirobbantottuk a balhét pár órán belül eltűnt a honlapról az hogy a telefon ütésálló lenne úgy fest ezzel meg lehet őket szivatni mert félre vagyunk tájékoztatva akkor is ha ütésálló meg akkor is ha nem legalábbis ezt mondták nekünk kedden a fogyasztóvédelemnél.. csak majd abban a megyében kell panaszt tenni ellenük ahova a cég be van jegyezve.. remélem szívni fognak mint a torkos borz... gusztustalan hogy a geomobil áll az egész ügyhöz...
    a készülék cseréje ügyében meg tovább lettünk küldve a békéltető testülethez stb... lesz még vele szívás :)

    [ Szerkesztve ]

  • alansmithee

    tag

    egyelőre úgy fest elvesztjük a harcot... valaki esetleg nem tudja honnan lehetne ehez a hulladékhoz kijelzőt venni? ebay-en néztem de én spec nem találtam... előre is köszi a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák