Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Depression #2 üzenetére

    Ezt a mobilkijelzős vackot sikerült kétszázezerig felküzdeni és veszik? Jééézusom. :Y

    Out of stock? A duplájáért adnám, ha ennyi sötét gyökér van, de komolyan, miért nem négyszázezer? Pontosan úgy van, ahogy Depression írja a 2. hsz-ben. :K

    Kíváncsi vagyok hány hónap kell, mire lemegy 50k-ra egy használt ára. Legyen mondjuk három, de lehet túlbecsülöm.
    Sok „nagy átverés” lesz majd, amikor eladja gonosz vigyorral öntelten az USA-ból rendelt cuccot a nagy bűnöző azzal, hogy mennyire átvert, aztán hazaviszed, egy helyen megpöttyözöd a pákával és semmi baja :DDD

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Németh Péter #49 üzenetére

    Nem teljesen mindegy hogy jön ki az ár? Nézzetek már rá és lássátok már a nyilvánvalót! A felhasználás módja, ahogy össze van rakva, ahogy otthoni környezetben tárolni, kezelni lehet. Kiszúrja az ember szemét, hogy ez egy fogyó eszköz.

    Ez a termék eredendően nem lehet tartós!

    Ha nem hímes tojásként bánsz vele egy éven belül kontaktos lesz valami valahol borítékolhatóan és ebből rendelnek most sokan olyan forrásból, ahol nem tudják majd a garanciát intézni.

    Az új ára sokáig magas maradhat, mert a garanciális cserék fogják elvinni a gyártási kapacitás felét, szóval túlkínálat éppen nem lesz, de a használtpiacon pfff, hát ott rengeteg eladó lesz belőle elég hamar.

    1-2 év múlva, amikor már a garik is lejárnak és még egy upgrade is lesz esetleg új dizájnal végképp teljesen értéktelen kacatnak számít majd a régi, ami erősen hajlik majd az eladhatatlanba.

    Nincs látógömböm, de ebbe 200k-t beletenni orbitális faxság ezt most innen megmondom neked.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Menthirist #53 üzenetére

    Nem értem miről beszélsz, senki nem erőlködik. Max téged lepett el a lila köd és te erölködsz, hogy ne lásd a nyilvánvalót.

    Amikor az átlagember vesz egy fej/fülhallgatót is borítékolható előre, hogy az lesz a sorsa, hogy az egyik oldala elhallgat, vagy csak simán eltörik 1-2 éven belül.
    A nagy átlagnak fogalma sincs, hogy a páka melyik vége forró. Egy fejhallgató, aminek csak az egyik fele szól használhatatlan és értéktelen számukra.
    Egy füles ehhez képest persze egy faék, csak azért hoztam fel, mert hasonló stressznek teszi ki a felhasználó. Teljesen nyilvánvaló a sorsa az összes ilyen VR vacaknak. Szerintem csak te nem akarod látni.
    Most az hatalmas érv volt, hogy szatyorban lehet vinni. Nagyot toltál, fújd ki magad. Na, jó, ne fárassz, vegyed. Ha lesz akcióban 197 ezerért, csapj le rá, keljél hatkor és tolakodjál :DDD

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Menthirist #59 üzenetére

    ATH PRO 700 MK2 és az egyik oldala a pánton belül tört meg, cseréltem. Használom tovább.
    Én egy felületszerelt HDMI aljzatot is lazán cserélek, ha kell, nem rólam van szó.

    Egy átlag forma a nagypapai pisztoly pákájával biztos nem fog SMD alkatrésszel telepakolt panelen melózni és sokkal hamarabb meglazul teszem azt egy aljzat amikor a vezeték rángatja, mert éppen használatban van a cucc, mint szállítás közben.
    Nem tudom, hogy szerinted az mitől olyan nagy dolog, hogy szatyorban volt, de teljes mindegy, mert átjön amit mondani akarsz.

    Ez most amúgy olyan, mintha általánosságban azért kardoskodnál, hogy ezek a termékek tartósak.
    Egyáltalán nem azok. Attól sem lesznek azok, ha tízszer leírod, hogy neked nem romlott még el soha semmid.

    Most komolyan ki erőlködik? Hagyjuk már az M50-ed...

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák