Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz Tim82 #1 üzenetére

    Szerintem a convertibe kategória továbbra is a speciális igények kielégítője lesz. Egyrészt ez a kialakítás dupla súlyt jelent a tabletekkel szemben, másrészt a Windows 8 még labdába sem rúghat az iOS vagy az Androiddal szemben. Gyorsabb frissítési ciklus, majdnem ingyenes, komoly ökoszisztéma (komoly és sokrétű felhő alapú szolgáltatások, nem mellesleg ingyenesen). El tudom ezt a kialakítást képzelni masszív kialakításban ipari felhasználásra: gyárban, építkezésen, katonai célokra, terep-kutatás stb, de otthoni használatra nagy és esetlen, nem mellesleg egy ergonómiai zsákutca. Az Asus Transformer és Pad Phone irányt mutatott a jövőnek és a Surface-el a Windows is elismerte ezt mint jövőt. csak annyi darabot használok belőle, ami szükséges, nem kell egyben cipelni az egészet. A tapogatós és érthetetlen laptopokat már nem is részletezném, ez egy ergonómiai csőd. A piac is dönt/döntött a sorsukról...
    Szóval, én mint potenciális vásárló még továbbra sem vagyok elég érett a convertibe-kategóriás készülékek vásárlására.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák