Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz Pipó #2 üzenetére

    Hát csak a kód miatt biztos nem fog, de ha valaki pont egy ilyen FX6..., vagy FX8.... procit akar venni, nem rosz, hogy a 40EFt-os processzor mellé, kap egy 10EFt+ -os értékű játékot. Nekem anno a fentebb említett Ramirisben, az új 7870-es VGA-mal volt pont ez, hogy megkaptam hozzá, az akkori Tomb Raider-t, és a Bioshock Infinite-t, melyeket amúgy is meg akartam szerezni. :K

    UI.: Igzaz, hogy rá két hétre az asszony nagytakarítás közben azt hitte, hogy valami reklámanyag, amit be szoktak dobálni a postaládába, és kib..ta a ge..be a többi sz.rral együtt, de ez most ebben a témában másodlagos . :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák