Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowStack

    csendes tag

    Hali emberek!
    En azt szeretnem megtudni, hogy tegyuk fel veszek egy 200wos tapot, ami a csendesebb tipusbol valo. Ezzel tudom-e taplalni a hd4870-es karnyamat az atalakito elektronikaval egyutt. Eddig annyit tudok, hogy van a vga-n ketto 6 pines 75w-os csati. Ebbol gondolom, hogy minimum 150w-ot meg tudna enni ez az implementacio. Az elektronika gyartojanak honlapjan talaltam egy listat, ahol 180w-ot mondanak hozza. Na most egyeb fogyasztasi adatot irdatlan nehez talalni, szoval ez most(a 180w) az elektronikaval egyutt ennyi? Ha nem, akkor mennyit eszik az elektronika magaban? Hogyan kell pl egy ilyen pl.: xbox 203wos tapon implementalni a megfelelo csatlakozokat? Marmint hogy minden a hepyere legyen forrasztva. Kerestem hozza specifikaciot, de az annyira debil usereknek van szanva, hogy foggalmam sincs, hogyha beszereznem, hogy alljak neki. Aki keszitett mar ilyet/srac meg tudja-e mondani, hogy plusz usb kimenetet hogy tudott raoktojalni a dokkolora? Ha mondjuk egy pcie 16x-es csatival rendelkezo vgat kuldok egy ugyan ilyen foglalatu elektronikara, az 5gbit/s ot fog tudni max atengedni az express card miatt? Vagy ez a pcie 16x tupajdonsaga? A raszerelt plusz usb portok ugyan azon az express cardon kommunikalnak, akkor ha mondjuk kulso winchesterrol masolok belso hddre+uberkocka jatekkal verem el a draga idot, bepassulhat a vga teljesitmeny, igaz? Ezek amik ossze vannak kavarodva a fejemben, ha valaki elmagyarazna, halas lennek.

    DD

Új hozzászólás Aktív témák