Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    addikt

    válasz bogingrol #381 üzenetére

    már azt hittem baj van :DDD

    1. körbe kell nézni a nulla forintos bankszlák között, de a dombornyomott kártyát ugye ki kell fizetni, úgy emlékszem, hogy egyszeri, ersténél 4-5k volt, utána már csak a szlavezetés marad mint ktsg, ha van.
    2. a postázás kb mind1, a paypal-hoz regisztrálsz egy cimet, ami valós, a saját a legegyszerűbb, és a bankkártyádat-folyószlát rendeled hozzá a paypal acc-hoz, ez a legegyszerűbb, igy egyből jön-megy a pénz, és látod sms-ben is, ha kérted a banknál az értesitőt - sztem must have - . A posta meg úgy van, hogy az ebay-es fiókhoz rendeled hozzá a paypal fiókodat, akkor ott elsődleges cimnek azt fogod látni, amivel a paypalon regisztráltál, DE , a MyEbay - Account - Address résznél annyi és olyan cimet adsz meg, amennyit akarsz - nekem pl van egy ámerikai,angol,és a bp-s cimem, és a biznisz függvényében az az elsődleges, amelyik kell éppen,amerikai és angol ismerősök, de jól jön, ha pl angliából az istenért nem akar mo-ra postázni, vagy a licitáláshoz angol cim kell, de később postázna esetleg. - .
    B. lásd 2. :D

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Új hozzászólás Aktív témák