Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • divergens

    tag

    Sziasztok,
    érdekes volt olvasni cikket is meg a topicot is. Most jutottam én is egy új laposhoz (lenovo z510 i3 4000M 4GB ram; Nv 740M; 1TB) Elsősorban munkára, azzal a felhanggal ha néha tudok vele játszani az nem baj. Most kezdem belakni dolgot, a játékot nem nagyon erőltettem eddig.
    Néhány tapasztalat: ebbe az UEFI vagy mibe én is bele futottam, de egy két kapcsolgatás biosban aztán végülis szépen felment w8.1. Feltettem a gyári drivereket, minden szépen működött. Aztán Win Update, fura mód megváltozott a monitor kezelés, ami nekem azért is fontos mert sokszor kell prezit tartani. Szóval a frissítés után valami megváltozott, előtte ha csatlakoztattam egy projektort stb. akkor egyből nem rakta ki a képet, hanem csak akkor, ha kiválasztottam amit szerettem volna. Annak is nagyon örültem, hogy van gépen dedikált gomb erre. A frissítés után ez megszűnt, egyből küldi a ki a képet és a dedikált gomb, illetve a mobilközpontban montior kezelés sem működik rendesen! Apró, de bosszantó hiba. Leszedtem a frissítéseket, de egyet nem engedett lehet pont ez maradt fent!

    Aztán cikk hatására kipróbáltam a jó öreg quake3 arenat. Csak ez volt meg per pillanat, ez is a szép emlékek miatt:) Szóval, furán tapasztaltam, hogy ha dedikált karival futtatom akkor ilyen mikro lagok akadások vannak, ha simán futtatom akkor nincs. Persze ez a játék már nagyon régi, ezzel az intel hd4600el is szépen fut. De van egy sanda gyanum, hogy bele futottam valami hasonló hibába, csak még nem próbáltam ki..

    A másik érdekesség, hogy itt a Ph-n! tudásbázisban a 740M 128bites memória busszal van írva, ez meg persze hogy 64bites:)

    Amúgy meg vagyok elégedve..

    Üdv.!

    [ Szerkesztve ]

    quake III arena

Új hozzászólás Aktív témák