Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chimpy

    tag

    Köszönöm az észrevételeket.
    Ez volt az első teszt amit írtam, így bocs ha nem teljes. Amúgy az eredeti címe gyorsteszt volt, csak gondolom valamelyik korrektor átírta. Épp ezért nem is tértem ki mindenre olyan alaposan.
    Mivel a cikket 2 hete írtam és akkor még nem volt szó a Wayteq 4 magosáról, ezért nem is írtam bele.
    Az akksiról én mindenhol 2700mAh olvastam, de lehet, hogy több, nem tudom. Az biztos, hogy nem bír valami sokat. Azóta persze jobban képben vagyok az akksi kapacitásával, e-book olvasás, wifi folyamatosan bekapcsolva plusz szinkronizálás óránként olyan 15-20%-ot merít. Filmet meg nem ezen nézek.
    Játék: erről azért nem írtam konkrétat mert van kismillió egy és mindenki mással játszik. De hogy legyen itt valami konkrét is: Colin McRae Rallyt és Prince of Persiat próbáltam, akadás nélkül, szépen vitte őke. Csak melegedett, de rendesen.
    Nagyjából ennyi ha kérdés van szivesen válaszolok bármire.

  • Chimpy

    tag

    válasz SenorGrande #22 üzenetére

    Gari persze hogy van rá, csak ha baj van vele vissza kell küldened Kínába :) Ami kb 3-4000 Ft postaköltség meg 1 hónap.
    A bolt megbízható, hogy hivatalos forgalmazó-e az passz.
    Adatkábelen simán tölt gépről is, csak lassabban. Egy jobb minőségű (pl. energizer) USB töltőt veszel hozzá és kész. Vám ilyen értéknél még nincs, csak Áfa. Azt meg a DHL futárnak fizeted amikor hozza a csomagot.
    Az univerzális OTG kábel is jó.
    A Wayteq is a Cube-tól veszi, csak át van matricázva.

Új hozzászólás Aktív témák