Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz King Unique #196 üzenetére

    A kényelem akkor jön képbe (szerintem!), ha az ember használt már OsX-et. És bár felismerni az linux-unix szerű dolgokat rajta (utóbi időben win-esedést is). Mégis a folyékonyságot és folyamatosságot amit ez az op.rendszer képvisel, számomra még semmi nem döntötte meg (eddig). Számomra ez az etalon, és term. megértem ha másoknak más az (bár jobb trackpad használatot mint almán nem láttam még eddig).

    stp1dh: fuh látom linux fanatickal van dolgunk :) Én akkor száltam ki a linux témából amikor az ubuntu elkezdte a Unity-t (így hívják? nem vagyok biztos benne) és az egész elkezdett bloatware-osodni. Meguntam, hogy folyton "harcolni" kell a grubbal. És arra is ráuntam, hogy winen 8órát bírt a lapos, Linuxon meg 5-6ot...
    Lehet hogy jobb a helyzet, lehet rosszabb, nem tudom. Utoljára az element OS-t néztem az anynira jól ált driverokból, hogy a Wifit nem ismerte fel (érdekesen livenál működött) nem voltam hajlandó játszadozni vele... az időm többet ér.

    Jah és igen mi akik egy kicsit is vágjuk a témát tudjuk h majd mindent ki lehet gúglizni, viszont a felhasználók 80%-a egyszerűen NEM ILYEN és nem is lehet tőlük elvárni, nekik az a bajuk hogy miért nem indul a program (windózos linuxon pl) vagy miért nem jön be jól a web.... és ennyi. Az ilyenek nem fognak neked szórakozni azzal, hogy otthon más rendszerük van mint melóban, mert aztán nem találják a saját gép-et.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák