Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pacorro

    aktív tag

    válasz evone #2 üzenetére

    Valószínűleg én sem vennék ilyen gépet, de ezzel nem értek egyet.
    Ezek a notebookok igenis reális alternatívát jelentenek egy asztali gép kiváltására. Drágák? Drágák. Kevés ideig bírja az akksi? Kevés ideig. Nehezek? Nehezek.
    Viszont megvan a mobilitás, ha kell, akkor egyszerűen szállítható (sokkal egyszerűbben egy desktop+monitor kombinációnál), ott az akksi, ha nagyon kell, azért arról is elmegyeget, kevés helyet foglal a gép, még mindig kevesebbet fogyaszt egy desktopnál, és gyakorlatilag minden megvan benne, amire egy átlag felhasználónak szüksége lehet, hozzá sem kell nyúlni. Szóval lehet, hogy rétegtermék, de megvan a célközönsége, és megvan a felhasználási területe. Attól függetlenül, hogy én is a desktop+kicsi/könnyű notebook kombinációját favorizálom.

    Az Acerek pedig tényleg egyre jobbak, ezt tanúsíthatom. Nemrég próbálgattam az új termékeiket (csak rövid ideig ugyan), de nagyon jó benyomást tettek rám, látszik, hogy komolyan veszik a dolgot, egészen igényes gépeket készítenek. Ez teljesen szubjektív benyomás, de látszik, hogy összeszedték magukat, és minőségben is komoly riválisai lehetnek a többi nagy gyártónak.

    "Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

  • stifi

    senior tag

    válasz evone #2 üzenetére

    szakmailag átgondolt, tapasztalatra épülő hsz, köszönjük

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák