Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz erdoke #34 üzenetére

    Ez mégis csak tény, hogy ezek után a rossz szériák után lett átadva az üzletág a Hitachinak és sztem azóta nem is áltak talpra anyagilag. Aki meg nem ért hozzá, az azt látta, hogy a boltokban IBM/Hitachiként árulták a vinyókat, és ha vmi szagértő haverját megkérdezte, az azt mondta neki, hogy olyat ne. Az OEM-ekről meg nem is beszélve akiknek szintén rengeteg gondott okozott az a pár baklövés széria, és inkább szerződést kötöttek vmelyik másik gyártóval, akivel azóta elégedettek. A merevlemez piac eléggé a gyártóba vetett bizalomra épít sztem, amit az IBM nagyon eljátszott, és ezt nehéz visszaszerezni, hiába a névváltás.
    Persze ez is tény, hogy egy jobb marketingosztállyal már nyereségessé tehették volna a céget, de még a marketingjük is szar... Ott van pl. a 7K1000-es vinyójuk ami már egy ideje piacon van, és még mindig bealázza sebességben a többi gyártó 1TB-os vinyóit, mégsem áradozik róla senki, mert nem megfelelő a marketingje...

    Arról nem is beszélve, hogy sztem sok kisker emiatt meg is unta az IBM/Hitachi vinyók forgalmazását...

Új hozzászólás Aktív témák