Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Dany007 #116 üzenetére

    Azért nyilván nem csak a Crysis kettőre jó egy Gtx580-as

    Hát pont erről beszéltem, hogy ha van ilyen állat, akkor az megérdemli a sorsát, de tartok tőle, hogy ez annyira kevés embert érint, hogy nagyon :)

    Én egyébként pont "sokat" vártam a Crytektől, no nem a Crysis esetében, mert azt 99%-ra megmondtam, hogy nem fog érdekelni. A CE3 motorra gondolok, és - no offense - nem PC-s, hanem konzolos szempontból. Erről még mindig nem tudom, mit gondoljak (a Crysis 2 alapján sok jót nem), de az ugyebár egy tök jó dolog, ha egy jól optimalizált, jól kinéző, megbízható és továbbfejleszthető (UE3 például) engine elterjed, és sok szép játékot hoz nekünk.

    Ezt már csak abból is gondoltam, hogy a CE2 után a CE3 elég erős koncepcióbeli rebootnak is tűnt nekem. Egyelőre meg csak annyi látszik, hogy kihoztak egy jól kinéző, de az akadozások miatt eléggé alkalmatlan engine-t, amivel végre-valahára be tudtak lépni (több év késéssel) arra a piacra, ahol van lehetőségük arra, amiről mindig is álmodtak: zúzós engine-licencelésre. Csak az a baj, hogy eddig úgy tűnik, ez a belépő közel nem pukkan akkorát, mint amekkorát vártak a népek.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák