Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz philoxenia #29 üzenetére

    "Azaz a gond az, hogy nyugatról nem azt vettük át először amit kellett volna, hanem amit könnyebb és kellemesebb volt.... :U"

    Tehát egészen pontosan az helyezi más megvilágításba ezt a mondatod, hogy a nagyonbölcs szerzők meglepődnek azon, hogy pontosan úgy történnek a dolgok, ahogy az az emberi természetből következik?
    Legközelebb azon lepődnek meg, hogy esőben megáznak?
    Ez az első mondat is ugyanolyan modoroskodó és rettenetesen ostoba, mint az összes többi.
    (Az még senkinek nem szúrta a szemét, hogy a távmunkánál FAXOT (lolwut) írnak?)

    disclaimer: ettem hamburgert, voltam egy Disneylandben, van Nike cipőm, Microsoft játékom, annak idején néztem MTV-t, szoktam járni plázákba (a munkahelyem egyenesen meg egy olyan ipari parkban van, aminek a nevében szerepel a "centrum" szó) és informatikus vagyok, meglehetősen nagy távdolgozós tapasztalattal, tehát tessék figyelembe venni, hogy a társadalom legaljaként fröcsögök ezekre a fennkölt gondolatokra

    (#37) CloZee: ha Kínában minden második ember disznósajtot enne, Magyarországon meg 1000-ből egy ember hallott volna csak róla, akkor teljesen jogosan tarthatnánk kínai ételnek.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák