Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pubwart

    aktív tag

    Igazából egy olyan teszt kellene ahol mások a kitűzött célok. Nem akarok kukacoskodni, de nagyon sok embernek nincs 400-500e forintja egy laptopra és az igények is mások.

    Főleg, hogy main célokat nem is nagyon teljesíti... X600 X700... Szép szavak ezek... De csak egy asztali gépben. Mert őszintén megmondva azért ez a gamer kategória. És ezt csak úgy érdemes megvenni és használni, hogy game-re használjuk, mert amúgy mobil működés közben az energiatakarékosság meglő minket teljesen... Így meg semmi értelme sincs. A Clevo alig bírta 2 óráig. Hát kicsit botrányos.... :):) És nagy telesítmény mellett a legfontosabb cél, a mobilitás nem érvényesül

    Szóval szerintem egy olcsóbb kategóriás teszt sem ártana. Celeron M vagy valami hasonló 512 RAM és hosszú működési idő.... Mert aki über gépek akar magával venni annak ára van. Meg szerintem noti nem is játszik az ember.
    Visszatérve valami ilyesmi tesz is nagyon hasznos lenne. Mert egy normál ember egy noteszt arra használ, hogy world, excel, max mp3 vagy nagyon max DVD lejátszás. Erre meg egy Celeron M is bőven megfelel egy integrált videoval vagy egy Mobiliti Radeon 9000-essel. Szerintem

    Mellesleg várható ilyen teszt? (ha véletlenül már nem lenne)

    [Szerkesztve]

    Where you go how is up to you

Új hozzászólás Aktív témák