Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sikló

    tag

    Sziasztok!

    Már rég nem írtam, de figyelemmel kísérem az oldalt. Ezen a cikken megakadt a szemem. Nagyon megfelelne nekem ez a ház, de aggaszt, hogy nem fért bele az általatok tesztelt alaplap. Több kérdés is felmerült bennem:
    - Mekkora is volt pontosan méretileg ez a lap? Mert a ház gyártó oldalán a specifikáció pontosan ezt írja: ''Main Board Size: ATX/microATX/Full AT/flexATX, 12''(305mm) x 9.6''(244mm) ATX M.B.''
    / [L]http://english.aopen.com.tw/products/housing/h600-series.htm[/L] /
    Ez nem pont a fullATX mérete? Vagy én tudom rosszul? A cikk írója azt írja: ''A gyártó sem jelöli kompatibilitási listáján a fullATX lapokat, tehát nem róhatjuk fel nekik.'' Nos, rengeteg ház van a gyártó oldalán, de egynél sem található a fullATX kompatibilitási megjelölés. Pedig vannak ott böszme nagy házak is! :D
    Egy Abit NF7 lap vásárlását tervezem, viszont az Abit oldalán véletlenül sem említik meg, hogy mekkora mértű a lap! Vagy csak én nem találtam. Ha valaki ezügyben segítene, azt megköszönném. Mert jó volna tudni, hogy ez a tipusú abit lap bele fér-e ebbe az Aopen házba. Nem szeretnék bambán bámulni magam elé, mikor is megveszem e két vasat és aztán meg nem tudom öket együtt használni!
    Hát ezekre lennék kiváncsi!

    ''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

Aktív témák