Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz opr #19 üzenetére

    A mobilnettel nálam semmi gond. T-Mobile HU.
    Egyetlen esetben nem halljuk egymást: ha az én S3-amról az én T-Mobile-os SIM kártyámmal hívom a Wing-et. (A feleségem használja.) Ha átteszem egy másik telefonba a SIM-emet, vagy az én telefonomba teszek egy másik SIM-et, akkor nincsen gond. De ha a Wing-ről hívom az S3-amat amiben a kártyám van, akkor sincsen gond.
    Illetve akkor sincsen gond, ha a 3G-s foglalatban van a SIM a Wing-ben (2G-be át sem tettük még), de GSM hálózaton és nem 3G-n van a híváskor a telefon. Tehát csak 3G-n van gond és egyelőre csak az én S3/SIM párosításommal. Érdekes.

    [ Szerkesztve ]

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

  • sarklasz

    újonc

    válasz opr #19 üzenetére

    Én tegnap kaptam meg a telefont és nekem sem akart a mobilnetre felkapcsolódni. De ez csak beállítás kérdése, legalábbis ha előfizetéses vodafonos vagy.

    Beállítások --> vezeték nélküli és egyéb hálózatoknál kat a "továbbik..." --> mobilhálózatok --> hozzáférési pontok nevei (itt nekem alapból a "VODAFONE ELOFIZETES vitamax.internet.vodafone.net"- volt bejelölve, de ha előfizetéses vagy ez nem jó. Ne tévesszen meg, h előfizetésesnek írják.)

    Na ha idáig eljutottál, akkor a telefonon nyomd mag a bal alsó menü gombot és a felnyíló ablakban válaszd az "új APN"-t, a névhez írd be: Vodafone Internet --> APN - hez írd be: internet.vodafone.hu --> APN típusa: default -->MCC 216 (ez alapból be van írva) --> MNC: 70 (szintén alapból megvan) --> Azonosítás típusa, ide írd be : PAP --> kat a bal alsó menü gombra: mentés --> középső menügombbal vissza a főképernyőhöz és pár pillanat múlva megjelenik a kis "H" a hálózatkapcsolati jelnél és netezhetsz.

    Azt a beállítást megtalálod a vodafone oldalán is : https://segithetunk.vodafone.hu/system/selfservice.controller?CONFIGURATION=1000&PARTITION_ID=1&USERTYPE=1&LANGUAGE=hu&COUNTRY=hu&CMD=BROWSE_TOPIC&requestedPage=device&TOPIC_ID=363966&LEV1_TOPIC_ID=0&LEFT_NAV_ID=0

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák